Šobrīd aktīvie lietotāji: 104 Šodien ievadītie novērojumi: 158 Kopējais novērojumu skaits: 296864
Jums ir viesa statuss

Tiešraides kameras 2015

    

Forums

Ziņo novērotās sugas

Atbalsti projektu

#juraserglis

       

Forums

Ziņo novērotās sugas

Atbalsti projektu

#melnaisstarkis

       

Forums

Ziņo novērotās sugas

Atbalsti projektu

#zivjerglis

       

Forums

Ziņo novērotās sugas

 

#lielaisdumpis

Jaunumi

 • Jūras ērgļu ligzda interesē ne tikai tās saimniekus, 30.12.2015.
 • Par norisēm jūras ērgļu ligzdā rudenī, 20.11.2015.
 • Latvijas Dabas fonds aicina uz lekciju par tiešraides kamerām pie aizsargājamo putnu ligzdām, 12.10.2015.
 • Jūras ērgļu ligzdas kameru apklusina zibens spēriens, 18.08.2015.
 • Par gaidāmo melnā stārķa mazuļa aprīkošanu ar raidītāju, 03.07.2015.
 • Lielo dumpju ligzdošanas sezona beigusies - 30. jūnijā tika noņemta kamera no lielo dumpju ligzdas.
 • Māris Strazds par gaidāmo melno stārķu mazuļu gredzenošanu un gredzenošanas nozīmi putnu pētniecībā un aizsardzībā, 12.06.2015.
 • Niedru lijas uzbrukums lielo dumpju ligzdai, 02.06.2015.
 • Par jaunumiem jūras ērgļu ligzdā, 30.05.2015.
 • Ligzdošanas norises lielā dumpja ligzdā, 29.05.2015.
 • Māris Strazds par aktuālo melno stārķu ligzdā, 26.05.2015.
 • Interneta tiešraidē vērojama lielā dumpja ligzda, 14.05.2015.
 • Vēl divas tiešraides kameras pie dienas plēsīgo putnu ligzdām, 21.04.2015.
 • Jūras ērgļu ligzdā izšķīlies mazulis, 15.04.2015.
 • Melno stārķu ligzdā viss notiek, 10.04.2015.
 • Tiešraidē iespējams vērot melnos stārķus, 04.04.2015.
 • Šobrīd jūras ērgļu tiešraidei nav iespējams sekot līdzi, jo ir izlādējušies akumulatori, un saules baterijas šādos laikapstākļos nepaspēj tos uzlādētēt. Gaidām saulainākas dienas! (02.04.2015.)
 • Vārna izēd jūras ērgļa olu, 18.03.2015.
 • Ar interneta tiešraides kameru novērotajā jūras ērgļu ligzdā izdēta pirmā ola, 09.03.2015.
 • Ciemiņi jūras ērgļu ligzdā, 18.02.2015.
 • Interneta tiešraidē var vērot jūras ērgļu dzīvi, 11.02.2015. 

 • Jūras ērglis

  Kamerā vērojamā ligzda atrodas Kurzemē, Durbes novadā. Šī ligzdošanas teritorija zināma tikai kopš 2014. gada, kad tika atrasta pirmā šī pāra ligzda, kas bija uzbūvēta cirsmā atstātā priedē. 2014. gadā ērgļu pāris ligzdoja ļoti sekmīgi – tā bija viena no četrām šai gadā zināmajām jūras ērgļu ligzdām Latvijā, kurās tika izaudzināti trīs mazuļi.

  2015. gadā ērgļi nolēma pārcelties uz jaunu ligzdu un sāka to būvēt netālu esošas vecas egles galotnē, ko savulaik nolauzis vējš vai sniegs. Lauzuma vietai apkārt apauguši vairāki zari, kas veidoja ligzdas būvēšanai piemērotu žākli aptuveni 25 metru augstumā. Kamera uzlikta vienā no galotnes zariem janvāra nogalē - laikā, kad ligzdas būvēšana bija tikko uzsākta, tā dodot retu iespēju vērot jaunas ligzdas būvēšanas procesu, - līdz šim kameras liktas galvenokārt pie jau vairākus gadus apdzīvotām jūras ērgļu ligzdām.

  Ligzda interesanta ar to, ka ir būvēta eglē, jo egles jūras ērgļi ligzdošanai izvēlas reti, - šī ir tikai ceturtā līdz šim Latvijā zināmā eglē būvētā ligzda. Aptuveni puse no visām jūras ērgļu ligzdām tiek būvēta priedēs, trešā daļa – apsēs un mazākā skaitā arī bērzos, melnalkšņos un ozolos.

  Eglēs ligzdas parasti tiek būvētas tieši uz šādām nolauztām galotnēm un parasti atrodas augstu virs zemes. Augstākā zināmā jūras ērgļu ligzda Latvijā atrodas Ķemeru nacionālā parka teritorijā 31,5 metrus virs zemes un arī ir būvēta eglē.

  Februāra pirmajā pusē varam vērot, kā abi pāra putni nododas ligzdas būvēšanas darbiem. Ja ligzdošana tiks uzsākta, viena līdz trīs olas varētu tikt izdētas februāra beigās vai marta sākumā, retos gadījumos pat vēl aprīļa sākumā. Perēšana ilgst 38 dienas, mazuļi izšķiļas ar laika intervālu, jo perēšana tiek uzsākta uzreiz pēc pirmās olas izdēšanas. Jaunie putni lidotspēju sasniedz aptuveni divarpus mēnešu vecumā.

  Šīs ligzdas mātīte ir gredzenota – uz tās labās kājas ir gredzens ar krāsu kombināciju „zils virs balta”, kas nozīmē, ka šis putns ir gredzenots Igaunijā. Uz kreisās kājas ir gredzens K404 ar krāsu kombināciju „zils virs sarkana”. Igauņu kolēģi ziņo, ka šis putns ir gredzenots 1999. gada 18. jūnijā Sāremā salas dienvidu galā, gredzenotājs Veljo Volke. Ērgļu pāra tēviņa izcelsme mums nav zināma, jo putns nav gredzenots.

  Ligzdā notiekošo iespējams komentēt Dabasdati.lv forumā latviešu valodā un Looduskalender.ee forumā angļu valodā.

  Vairāk informācija par jūras ērgli lasāma šeit.

  Teksts: Jānis Ķuze

   

  Melnais stārķis

  Melnā stārķa ligzda atrodas Zemgalē (reģionā starp Jaunjelgavu, Jēkabpili un Ērberģi), tā ir būvēta nelielas upītes krastā augošā vecā ozolā. Lai gan ligzda ir atrasta 2013. gadā, par tās iemītniekiem mēs vairāk uzzinājām tikai gadu vēlāk, kad ligzdā tika izaudzināti divi mazuļi. Novērojumi pie ligzdas liecināja, ka abi pieaugušie putni bija bez gredzeniem, tātad par to izcelsmi nekas nebija zināms.

  Šogad putni ligzdā atgriezās jau marta beigās, kad sāka tās atjaunošanas darbus, veidojot ligzdas vainagu, kā arī šai sugai raksturīgo ligzdas izklājumu no sūnām. Abi putni ir negredzenoti, tomēr apgalvot to, ka tie ir tie paši stārķi, kas ligzdu apdzīvoja pērn, mēs nevaram.

  Novērošanas sistēmu pie šīs ligzdas izvietot palīdzēja Jānis Rudzītis (sistēmas konfigurēšana), Jānis Kažotnieks, Māris Strazds un Torbens Langers (Torben Langer). Serveri nodrošina EENET Igaunijā.

  Ligzdā notiekošo iespējams komentēt Dabasdati.lv forumā latviešu valodā un Looduskalender.ee forumā angļu valodā.

  Teksts: Jānis Ķuze

   

  Zivjērglis

  Ligzda atrodas Vidzemē, zivjērgļu ligzdošanas teritorijā, kas ir zināma kopš 2011. gada. Sākotnēji netālu esošā izcirtumā tika novēroti divi pieaugušie putni un tika atrasts arī iespējamais ligzdas koks – nokaltusi egle, zem kuras bija redzamas nokritušas ligzdas atliekas. Tajā gadā ligzdošana, visticamāk, nav bijusi sekmīga. Tā paša gada rudenī netālu tika uzbūvētā mākslīgā ligzda, ko zivjērgļi aizņēma 2013. gadā, savukārt sekmīga ligzdošana ligzdā tika reģistrēta vēl gadu vēlāk, kad tajā tika izaudzināti trīs mazuļi. 2014. gadā tika konstatēts, ka tēviņš ir gredzenots ar krāsaino gredzenu, kas ļāva noskaidrot tā izcelsmi – ērglis ir šķīlies kā mazulis ligzdā 2008. gadā 97 km attālumā no šīs vietas. Otrs pāra putns – mātīte – nav gredzenots, līdz ar to tā izcelsme mums nav zināma.

  Šogad viens putns ligzdas apkārtnē novērots jau 30. martā. Aprīļa vidū abi ērgļi bija aizņemti ar ligzdas atjaunošanu.

  Novērošanas sistēmu pie šīs ligzdas izvietot palīdzēja Jānis Rudzītis (sistēmas konfigurēšana), Aigars Kalvāns un Mārtiņš Kalniņš no AS „Latvijas valsts meži”. Serveri nodrošina EENET Igaunijā.

  Ligzdā notiekošo iespējams komentēt Dabasdati.lv forumā latviešu valodā un Looduskalender.ee forumā angļu valodā.

  Teksts: Aigars Kalvāns un Jānis Ķuze

   

  Lielais dumpis

  Lielā dumpja ligzda atrodas niedrājā Engures ezerā. Engures ezers ir viena no labākajām šīs sugas ligzdošanas vietām. Līdzīgi kā citas plašas, seklas un ar niedrēm aizaugušas ūdenstilpnes (piem., Kaņiera, Papes, Lubāna ezeri) tā ievērojamās niedrāju platības nodrošina piemērotus apstākļus lielākam skaitam dumpju. 2015. gadā pirmais vokalizējošais lielo dumpju tēviņš Engures ezerā dzirdēts jau 2. martā.

  Ligzda, pie kuras uzstādīta novērošanas sistēma, pirmo reizi atrasta 2015. gada 24. aprīlī, kad tajā jau bija iedētas trīs olas. Pēc tam izdēta vēl viena ola, tādejādi pilns dējums ir četras olas. Sugai raksturīga perēšanas uzsākšana līdz ar pirmās olas izdēšanu. Līdz ar to arī šķilšanās un cāļu vecums ligzdā atšķiras par 2-3 dienām. Caurmērā vienā ligzdošanas sezonā lielais dumpis dēj 3 – 7olas, kas tiek perētas aptuveni 25 – 26 dienas.

  Šīs tiešraides kameras darbības sezona būs īsāka nekā pierasts redzēt, piemēram, lielo plēsīgo putnu gadījumā. Tas tādēļ, ka dumpja mazuļi jau aptuveni divu nedēļu vecumā sāk atstāt ligzdu un bieži uzturas ārpus tās.

  Tiešraides kameras darbību nodrošina Latvijas Dabas fonds sadarbībā ar Engures ezera dabas parka fondu un tā vadītāju Robertu Šiliņu projekta COASTLAKE LIFE12 NAT/LV/000118 ietvaros.

  Tiešraides kameras darbību izveidot palīdzēja Jānis Ķuze. Jānis Rudzītis no SIA „Rewind” nodrošina sistēmas konfigurēšanu un uzturēšanu. Datu pārraides risinājumi sadarbībā ar SIA „Latvijas Mobilais Telefons” un SIA „Mikrotik”. Serveri nodrošina EENET Igaunijā. Novērošanas sistēmu pie šīs ligzdas palīdzēja izvietot arī Māris Maskalāns un Zane Kuriloviča.

  Projektu  “Lielā dumpja biotopa atjaunošana divos piekrastes ezeros Latvijā” (LIFE COASTLAKE) finansiāli atbalsta Eiropas Komisijas LIFE+ programma un līdzfinansē Latvijas Vides aizsardzības fonds (LVAF).

  Ligzdā notiekošajam iespējams sekot un to komentēt Dabasdati.lv forumā latviešu valodā un Looduskalender.ee forumā  angļu valodā.

  Vairāk informācija par lielo dumpi lasāma šeit.

  Teksts: Jānis Reihmanis

   

  Vistu vanags

  Ligzda atrodas Rīgas pilsētā. Tā ir atrasta 2013. gadā, kad ligzdu atstāja trīs jaunie putni, savukārt gadu vēlāk tajā tika izaudzināti četri mazuļi. Lai gan parasti vistu vanagi uzsāk ligzdošanu 2-3 gadu vecumā, retumis tas notiek jau nepilnu divu gadu vecumā jeb otrajā kalendārajā mūža gadā un tas ir bijis vērojams arī šajā ligzdā. 2013.gadā mātīte bija savā otrajā mūža gadā, savukārt šogad nepilnīgi pieaudzis ir tēviņš, kas ir atšķirams gan pēc mazākā izmēra, gan spalvu tērpa – jauniem putniem ķermeņa apakšpusē ir raksturīgi iegareni raibumi, savukārt pieaugušiem putniem vēderpuse ir klāta ar šķērssvītrām.

  Pēc kameras uzstādīšanas tika piedzīvotas tehniska rakstura problēmas, kā rezultātā laika periodā no 3. līdz 14. aprīlim tā nebija pieejama. Olas ligzdā tika iedētas šajā laikā.

  Novērošanas sistēmu pie šīs ligzdas izvietot palīdzēja Jānis Rudzītis (sistēmas konfigurēšana). Serveri nodrošina EENET Igaunijā.

  Ligzdā notiekošo iespējams komentēt Dabasdati.lv forumā latviešu valodā un Looduskalender.ee forumā angļu valodā.

  Teksts: Jānis Ķuze un Aigars Kalvāns

   

  Atbalstītāji

   

  Datu pārraide: 

    

  4G rūteri:

   

  Serveris:

  Sistēmas konfigurēšana:

  Jānis Rudzītis, SIA „Rewind”


  Finansiālais atbalsts: 

  PRIVĀTI ZIEDOTĀJI

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Projekts COASTLAKE:                                     

  Projekts COASTLAKE:                                   

  Projekts COASTLAKE:                    

   

   

  Pēdējie novērojumi
  Vanessa atalanta - 2016-06-25 Wiesturs
  Asio otus - 2016-06-26 Latvju_zēns
  Chlidonias niger - 2016-06-29 putnologs
  Botaurus stellaris - 2016-06-29 putnologs
  - 2016-06-29 Klintslejas
  Celastrina argiolus - 2016-06-29 Klintslejas
  Lycaena dispar - 2016-06-28 Maija Grandāne
  Celastrina argiolus - 2016-06-27 Jalmars
  Trifolium aureum Pollich - 2016-06-27 Jalmars
  Epipactis atrorubens - 2016-06-27 Jalmars
  Melitaea athalia - 2016-06-27 Jalmars
  Parus major - 2016-06-29 alexborzenko
  Digitalis grandiflora - 2016-06-27 Jalmars
  Motacilla alba - 2016-06-29 alexborzenko
  - 2016-06-29 Mierss
  - 2016-06-27 Jalmars
  Podiceps cristatus - 2016-06-29 putnologs
  - 2016-06-27 Jalmars
  Melitaea athalia - 2016-06-27 Jalmars
  Boloria selene - 2016-06-27 Jalmars
  Thymelicus sp. - 2016-06-27 Jalmars
  Argynnis aglaja - 2016-06-27 Jalmars
  Maniola jurtina - 2016-06-27 Jalmars
  Pieris rapae - 2016-06-27 Jalmars
  Melitaea athalia - 2016-06-27 Jalmars
  Coenonympha glycerion - 2016-06-27 Jalmars
  Thymelicus sp. - 2016-06-27 Jalmars
  Diacrisia sannio - 2016-06-27 Jalmars
  Melilotus albus - 2016-06-27 Jalmars
  Ononis arvensis - 2016-06-27 Jalmars
  - 2016-06-27 Jalmars
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-27 Jalmars
  Thymus ovatus Mill. - 2016-06-27 Jalmars
  Tilia cordata - 2016-06-24 Jalmars
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-24 Jalmars
  Melitaea athalia - 2016-06-24 Jalmars
  Ematurga atomaria - 2016-06-24 Jalmars
  - 2016-06-29 Martins
  - 2016-06-29 Martins
  Heteropterus morpheus - 2016-06-24 Jalmars
  Vanessa cardui - 2016-06-24 Jalmars
  Lepus europaeus - 2016-06-22 Rolis
  Verbascum nigrum - 2016-06-24 Jalmars
  Brenthis ino - 2016-06-24 Jalmars
  Apatura ilia - 2016-06-24 Jalmars
  Limenitis camilla - 2016-06-24 Jalmars
  Cerura vinula - 2016-06-24 Jalmars
  Brenthis ino - 2016-06-24 Jalmars
  Podiceps cristatus - 2016-06-29 putnologs
  Euphydryas maturna - 2016-06-24 Jalmars
  Apatura ilia - 2016-06-24 Jalmars
  - 2016-06-29 Martins
  - 2016-06-29 Martins
  Plebeius idas - 2016-06-24 Jalmars
  Melitaea athalia - 2016-06-24 Jalmars
  Hypericum perforatum - 2016-06-24 Jalmars
  Boloria selene - 2016-06-24 Jalmars
  Argynnis aglaja - 2016-06-24 Jalmars
  - 2016-06-24 Jalmars
  - 2016-06-29 Martins
  Locustella fluviatilis - 2016-06-29 Mareks Kilups
  Acrocephalus palustris - 2016-06-29 Mareks Kilups
  Sylvia borin - 2016-06-29 Mareks Kilups
  Lanius collurio - 2016-06-29 Mareks Kilups
  Campanula persicifolia - 2016-06-24 Jalmars
  Eumedonia eumedon - 2016-06-24 Jalmars
  Sylvia atricapilla - 2016-06-29 alexborzenko
  Melitaea athalia - 2016-06-24 Jalmars
  - 2016-06-24 Jalmars
  Cyaniris semiargus - 2016-06-24 Jalmars
  Aquila pomarina - 2016-06-29 bišudzenis
  Apatura iris - 2016-06-24 Jalmars
  - 2016-06-22 Jalmars
  Pyrochroa coccinea - 2016-06-22 Jalmars
  Locustella fluviatilis - 2016-06-29 Durkts
  Troglodytes troglodytes - 2016-06-29 Durkts
  Acrocephalus arundinaceus - 2016-06-29 Durkts
  Sylvia atricapilla - 2016-06-29 Durkts
  Turdus merula - 2016-06-29 Durkts
  Columba palumbus - 2016-06-29 Durkts
  Fulica atra - 2016-06-29 Durkts
  Sylvia borin - 2016-06-29 Durkts
  Phylloscopus collybita - 2016-06-29 Durkts
  Chrysopidae sp. - 2016-06-22 Jalmars
  Apus apus - 2016-06-29 Durkts
  Delichon urbicum - 2016-06-29 Durkts
  Ardea cinerea - 2016-06-29 Durkts
  Erithacus rubecula - 2016-06-29 alexborzenko
  Pandion haliaetus - 2016-06-28 Durkts
  Cantharis fusca - 2016-06-22 Jalmars
  Aquila pomarina - 2016-06-27 Durkts
  Ficedula parva - 2016-06-29 bišudzenis
  Platanthera chlorantha - 2016-06-28 runagoze
  Fringilla coelebs - 2016-06-29 alexborzenko
  Anthus trivialis - 2016-06-29 bišudzenis
  Ciconia ciconia - 2016-06-29 bišudzenis
  Lanius collurio - 2016-06-14 bišudzenis
  Ciconia ciconia - 2016-06-14 bišudzenis
  Lanius collurio - 2016-06-29 AAvj
  Acrocephalus dumetorum - 2016-06-14 bišudzenis
  Dryocopus martius - 2016-06-14 bišudzenis
  Dryocopus martius - 2016-06-29 bišudzenis
  Sylvia nisoria - 2016-06-14 bišudzenis
  Lanius collurio - 2016-06-14 bišudzenis
  Lanius collurio - 2016-06-29 bišudzenis
  Dryocopus martius - 2016-06-14 bišudzenis
  Lanius collurio - 2016-06-14 bišudzenis
  Lophophanes cristatus - 2016-06-29 bišudzenis
  Meles meles - 2016-06-29 AAvj
  Dryocopus martius - 2016-06-29 AAvj
  Sylvia nisoria - 2016-06-29 AAvj
  Circus aeruginosus - 2016-06-28 sandis
  Sterna hirundo - 2016-06-28 sandis
  Sylvia curruca - 2016-06-28 sandis
  Anas platyrhynchos - 2016-06-28 sandis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Satyrium ilicis - 2016-06-25 CerambyX
  Crex crex - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Crex crex - 2016-06-29 bišudzenis
  Myotis dasycneme - 2016-06-29 Litenesputni
  Fringilla coelebs - 2016-06-21 grieze
  Phylloscopus trochilus - 2016-06-21 grieze
  Apus apus - 2016-06-21 grieze
  Phylloscopus sibilatrix - 2016-06-21 grieze
  Turdus viscivorus - 2016-06-21 grieze
  Erithacus rubecula - 2016-06-21 grieze
  Poecile montanus - 2016-06-21 grieze
  Dryocopus martius - 2016-06-21 grieze
  Parus major - 2016-06-21 grieze
  Carduelis spinus - 2016-06-21 grieze
  Anthus trivialis - 2016-06-21 grieze
  Phoenicurus phoenicurus - 2016-06-21 grieze
  Sitta europaea - 2016-06-21 grieze
  Emberiza citrinella - 2016-06-21 grieze
  Lophophanes cristatus - 2016-06-21 grieze
  Eptesicus nilssoni - 2016-06-29 Litenesputni
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Acrocephalus palustris - 2016-06-29 Litenesputni
  Crex crex - 2016-06-29 Litenesputni
  Myotis dasycneme - 2016-06-29 Litenesputni
  Pipistrellus nathusii - 2016-06-29 Litenesputni
  Castor fiber - 2016-06-29 Litenesputni
  Crex crex - 2016-06-29 mardzh
  Eptesicus nilssoni - 2016-06-29 Litenesputni
  Locustella fluviatilis - 2016-06-29 Litenesputni
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Myotis dasycneme - 2016-06-29 Litenesputni
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-29 bišudzenis
  Crex crex - 2016-06-29 Litenesputni
  Fringilla coelebs - 2016-06-21 grieze
  Regulus regulus - 2016-06-21 grieze
  Phylloscopus trochilus - 2016-06-21 grieze
  Phylloscopus sibilatrix - 2016-06-21 grieze
  Pyrrhula pyrrhula - 2016-06-21 grieze
  Garrulus glandarius - 2016-06-21 grieze
  Turdus viscivorus - 2016-06-21 grieze
  Erithacus rubecula - 2016-06-21 grieze
  Poecile montanus - 2016-06-21 grieze
  Certhia familiaris - 2016-06-21 grieze
  Turdus merula - 2016-06-21 grieze
  Anthus trivialis - 2016-06-21 grieze
  Phoenicurus phoenicurus - 2016-06-21 grieze
  Sitta europaea - 2016-06-21 grieze
  Turdus philomelos - 2016-06-21 grieze
  Cuculus canorus - 2016-06-21 grieze
  Lophophanes cristatus - 2016-06-21 grieze
  Ciconia ciconia - 2016-06-28 bišudzenis
  Acrocephalus palustris - 2016-06-28 Litenesputni
  Crex crex - 2016-06-28 bišudzenis
  Crex crex - 2016-06-28 bišudzenis
  Crex crex - 2016-06-28 bišudzenis
  Gryllotalpa gryllotalpa - 2016-06-28 Litenesputni
  Pipistrellus nathusii - 2016-06-28 Litenesputni
  Pipistrellus nathusii - 2016-06-28 Litenesputni
  Egretta alba - 2016-06-28 alexborzenko
  Crex crex - 2016-06-28 Litenesputni
  Plebeius idas - 2016-06-28 nekovārnis
  Plebeius optilete - 2016-06-28 nekovārnis
  Melitaea athalia - 2016-06-28 nekovārnis
  Lasiommata maera - 2016-06-28 nekovārnis
  Polia nebulosa - 2016-06-28 nekovārnis
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-25 Wiesturs
  Argynnis aglaja - 2016-06-25 Wiesturs
  Crex crex - 2016-06-28 bišudzenis
  Caprimulgus europaeus - 2016-06-28 bišudzenis
  Melitaea diamina - 2016-06-24 runagoze
  Lasiommata maera - 2016-06-24 runagoze
  Argynnis paphia - 2016-06-25 Wiesturs
  Lopinga achine - 2016-06-24 runagoze
  Coenonympha glycerion - 2016-06-25 Wiesturs
  Limenitis camilla - 2016-06-24 runagoze
  Coenonympha arcania - 2016-06-24 runagoze
  - 2016-06-25 Wiesturs
  Coenonympha glycerion - 2016-06-24 runagoze
  Lycaena dispar - 2016-06-28 dagnis
  Scolopax rusticola - 2016-06-28 bišudzenis
  Coenonympha glycerion - 2016-06-24 runagoze
  Ochlodes sylvanus - 2016-06-25 Wiesturs
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-24 runagoze
  Melitaea athalia - 2016-06-25 Wiesturs
  Boloria selene - 2016-06-24 runagoze
  Argynnis adippe - 2016-06-25 Wiesturs
  Luscinia luscinia - 2016-06-28 Mareks Kilups
  Saxicola rubetra - 2016-06-28 Mareks Kilups
  Argynnis adippe - 2016-06-28 dagnis
  Brenthis ino - 2016-06-24 runagoze
  Crex crex - 2016-06-28 Mareks Kilups
  Locustella fluviatilis - 2016-06-28 Mareks Kilups
  Anas platyrhynchos - 2016-06-28 Mareks Kilups
  Locustella fluviatilis - 2016-06-28 Mareks Kilups
  Lasiommata maera - 2016-06-24 runagoze
  Locustella luscinioides - 2016-06-28 Mareks Kilups
  Ochlodes sylvanus - 2016-06-24 runagoze
  Lasiommata maera - 2016-06-28 dagnis
  Thymelicus sylvestris - 2016-06-25 Wiesturs
  Boloria selene - 2016-06-25 Wiesturs
  Colias palaeno - 2016-06-25 Wiesturs
  Lasiommata maera - 2016-06-25 Wiesturs
  Heteropterus morpheus - 2016-06-23 runagoze
  Polygonia c-album - 2016-06-25 Wiesturs
  Brenthis ino - 2016-06-25 Wiesturs
  Aporia crataegi - 2016-06-25 Wiesturs
  Vanessa atalanta - 2016-06-25 Wiesturs
  Argynnis aglaja - 2016-06-25 Wiesturs
  Melitaea diamina - 2016-06-28 Anete PB
  Melitaea athalia - 2016-06-28 Anete PB
  Coronilla varia - 2016-06-28 Anete PB
  Cupido minimus - 2016-06-28 Anete PB
  Leucorrhinia albifrons - 2016-06-28 dagnis
  Plantago maritima L. - 2016-06-28 Briza
  Crex crex - 2016-06-28 bišudzenis
  Ochlodes sylvanus - 2016-06-28 Anete PB
  Lasiommata maera - 2016-06-28 Anete PB
  Melitaea athalia - 2016-06-28 Anete PB
  Anax imperator - 2016-06-28 dagnis
  Ochlodes sylvanus - 2016-06-28 Anete PB
  Scolopax rusticola - 2016-06-28 bišudzenis
  Noctua pronuba - 2016-06-28 Anete PB
  Columba palumbus - 2016-06-27 Anete PB
  Pieris napi - 2016-06-27 Anete PB
  Remiz pendulinus - 2016-06-26 Edgars Smislovs
  Fringilla coelebs - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Ardea cinerea - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Pandion haliaetus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Cygnus cygnus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Phylloscopus trochilus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Oriolus oriolus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Actitis hypoleucos - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Locustella fluviatilis - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Apus apus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Garrulus glandarius - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Acrocephalus palustris - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Turdus iliacus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Podiceps grisegena - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Acrocephalus arundinaceus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Emberiza schoeniclus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Circus aeruginosus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Gallinago gallinago - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Anas platyrhynchos - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Chlidonias niger - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Turdus merula - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Carpodacus erythrinus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Tachybaptus ruficollis - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Parus major - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Larus ridibundus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Columba palumbus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Fulica atra - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Luscinia luscinia - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Vanellus vanellus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Acrocephalus dumetorum - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Corvus corax - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Anthus trivialis - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Locustella naevia - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Hippolais icterina - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Bucephala clangula - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Motacilla flava flava - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Cuculus canorus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Sylvia borin - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Phylloscopus collybita - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Sylvia communis - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Hirundo rustica - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Motacilla alba - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Aricia artaxerxes - 2016-06-28 gunitak
  Lamia textor - 2016-06-24 sindi
  Inachis io - 2016-06-28 gunitak
  Coenonympha glycerion - 2016-06-28 gunitak
  Passer domesticus - 2016-06-27 Edgars Smislovs
  Heteropterus morpheus - 2016-06-28 gunitak
  - 2016-06-28 gunitak
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-28 gunitak
  Turdus pilaris - 2016-06-25 puke
  Coenonympha arcania - 2016-06-28 gunitak
  Polyommatus amandus - 2016-06-28 gunitak
  Pieris napi - 2016-06-28 gunitak
  Heteropterus morpheus - 2016-06-28 gunitak
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-28 gunitak
  Coenonympha glycerion - 2016-06-28 gunitak
  Melitaea athalia - 2016-06-28 gunitak
  Apatura ilia - 2016-06-28 gunitak
  Larus canus - 2016-06-28 eksperts 3
  Saxicola rubetra - 2016-06-28 eksperts 3
  Corvus corax - 2016-06-28 eksperts 3
  Emberiza citrinella - 2016-06-28 eksperts 3
  Carduelis carduelis - 2016-06-28 eksperts 3
  Chloris chloris - 2016-06-28 eksperts 3
  Strix aluco - 2016-06-27 baibak
  Falco tinnunculus - 2016-06-28 Edgars Smislovs
  Fringilla coelebs - 2016-06-28 eksperts 3
  - 2016-06-26 katrīnefreid
  Corvus cornix - 2016-06-28 eksperts 3
  Garrulus glandarius - 2016-06-28 eksperts 3
  Lanius collurio - 2016-06-28 eksperts 3
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-28 elinazalite
  Coenonympha arcania - 2016-06-28 elinazalite
  Parus major - 2016-06-28 eksperts 3
  Coenonympha glycerion - 2016-06-28 elinazalite
  Poecile montanus - 2016-06-28 eksperts 3
  Muscicapa striata - 2016-06-28 eksperts 3
  Phylloscopus sibilatrix - 2016-06-28 eksperts 3
  Sylvia curruca - 2016-06-28 eksperts 3
  Timandra comae - 2016-06-28 asaris
  Hyles gallii - 2016-06-28 Wija
  Acrocephalus palustris - 2016-06-28 eksperts 3
  Turdus merula - 2016-06-28 eksperts 3
  Emberiza citrinella - 2016-06-28 sandis
  Crex crex - 2016-06-28 sandis
  Phoenicurus ochruros - 2016-06-28 sandis
  Erithacus rubecula - 2016-06-28 eksperts 3
  Hirundo rustica - 2016-06-28 sandis
  Phylloscopus collybita - 2016-06-28 sandis
  Troglodytes troglodytes - 2016-06-28 sandis
  Cuculus canorus - 2016-06-28 sandis
  Emberiza citrinella - 2016-06-28 sandis
  Saxicola rubetra - 2016-06-28 sandis
  Dendrocopos medius - 2016-06-28 sandis
  Oriolus oriolus - 2016-06-28 sandis
  Phylloscopus sibilatrix - 2016-06-28 sandis
  Passer montanus - 2016-06-28 sandis
  Motacilla alba - 2016-06-28 sandis
  Chloris chloris - 2016-06-28 sandis
  Apus apus - 2016-06-28 sandis
  Delichon urbicum - 2016-06-28 sandis
  Troglodytes troglodytes - 2016-06-28 eksperts 3
  Motacilla alba - 2016-06-28 eksperts 3
  Anthus trivialis - 2016-06-28 eksperts 3
  Hirundo rustica - 2016-06-28 eksperts 3
  Alauda arvensis - 2016-06-28 eksperts 3
  Dryocopus martius - 2016-06-28 eksperts 3
  Oriolus oriolus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Acrocephalus palustris - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Acrocephalus arundinaceus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Circus aeruginosus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Gallinago gallinago - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Cuculus canorus - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Sylvia communis - 2016-06-28 ūdensvistiņa
  Columba palumbus - 2016-06-28 eksperts 3
  Buteo buteo - 2016-06-28 eksperts 3
  Grus grus - 2016-06-28 eksperts 3
  Ciconia ciconia - 2016-06-28 eksperts 3
  Argynnis adippe - 2016-06-22 Fuatra
  Maniola jurtina - 2016-06-27 meža_meita
  Motacilla flava flava - 2016-06-28 dekants
  Cupido minimus - 2016-06-27 forelljjanka
  Maniola jurtina - 2016-06-27 meža_meita
  Vanessa atalanta - 2016-06-27 meža_meita
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-27 meža_meita
  Melitaea athalia - 2016-06-27 meža_meita
  Lycaena dispar - 2016-06-27 meža_meita
  Calidris alpina - 2016-06-24 IlzeP
  Somateria mollissima - 2016-06-24 IlzeP
  Mergus serrator - 2016-06-24 IlzeP
  Argynnis paphia - 2016-06-28 meža_meita
  Vanessa atalanta - 2016-06-28 elinazalite
  Accipiter nisus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Chloris chloris - 2016-06-28 Vladimirs S
  Jynx torquilla - 2016-06-28 Vladimirs S
  Sylvia nisoria - 2016-06-28 Vladimirs S
  Emberiza schoeniclus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Ciconia nigra - 2016-06-28 Vladimirs S
  Saxicola rubetra - 2016-06-28 Vladimirs S
  Alauda arvensis - 2016-06-28 Vladimirs S
  Pernis apivorus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Hippolais icterina - 2016-06-28 Vladimirs S
  Crex crex - 2016-06-28 Vladimirs S
  Sitta europaea - 2016-06-28 Vladimirs S
  Motacilla flava flava - 2016-06-28 Vladimirs S
  Lophophanes cristatus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Oenanthe oenanthe - 2016-06-28 Vladimirs S
  Fringilla coelebs - 2016-06-27 grieze
  Nucifraga caryocatactes - 2016-06-27 grieze
  Circus aeruginosus - 2016-06-27 grieze
  Ficedula hypoleuca - 2016-06-27 grieze
  Columba palumbus - 2016-06-27 grieze
  Dendrocopos major - 2016-06-27 grieze
  Acrocephalus schoenobaenus - 2016-06-27 grieze
  Hirundo rustica - 2016-06-27 grieze
  Ciconia ciconia - 2016-06-27 grieze
  Anthus pratensis - 2016-06-24 forelljjanka
  Prunella modularis - 2016-06-24 forelljjanka
  Turdus pilaris - 2016-06-24 forelljjanka
  Sylvia atricapilla - 2016-06-24 forelljjanka
  Delichon urbicum - 2016-06-24 forelljjanka
  Carpodacus erythrinus - 2016-06-24 forelljjanka
  Columba palumbus - 2016-06-24 forelljjanka
  Anthus trivialis - 2016-06-24 forelljjanka
  Linaria cannabina - 2016-06-24 forelljjanka
  Aegithalos caudatus - 2016-06-24 forelljjanka
  Sylvia communis - 2016-06-24 forelljjanka
  Lanius collurio - 2016-06-24 forelljjanka
  Circus pygargus - 2016-06-24 forelljjanka
  Circus aeruginosus - 2016-06-24 forelljjanka
  Columba livia domestica - 2016-06-24 forelljjanka
  Aegithalos caudatus - 2016-06-24 forelljjanka
  Cuculus canorus - 2016-06-24 forelljjanka
  Emberiza hortulana - 2016-06-24 forelljjanka
  Fringilla coelebs - 2016-06-23 grieze
  Phylloscopus trochilus - 2016-06-23 grieze
  Apus apus - 2016-06-23 grieze
  Phylloscopus sibilatrix - 2016-06-23 grieze
  Pyrrhula pyrrhula - 2016-06-23 grieze
  Garrulus glandarius - 2016-06-23 grieze
  Turdus viscivorus - 2016-06-23 grieze
  Erithacus rubecula - 2016-06-23 grieze
  Poecile montanus - 2016-06-23 grieze
  Muscicapa striata - 2016-06-23 grieze
  Troglodytes troglodytes - 2016-06-23 grieze
  Certhia familiaris - 2016-06-23 grieze
  Periparus ater - 2016-06-23 grieze
  Columba oenas - 2016-06-23 grieze
  Ficedula hypoleuca - 2016-06-23 grieze
  Tetrao urogallus - 2016-06-23 grieze
  Saxicola rubetra - 2016-06-23 grieze
  Anthus trivialis - 2016-06-23 grieze
  Phoenicurus phoenicurus - 2016-06-23 grieze
  Sitta europaea - 2016-06-23 grieze
  Turdus philomelos - 2016-06-23 grieze
  Grus grus - 2016-06-23 grieze
  Cuculus canorus - 2016-06-23 grieze
  Sylvia borin - 2016-06-23 grieze
  Lophophanes cristatus - 2016-06-23 grieze
  Lullula arborea - 2016-06-28 Vladimirs S
  Acrocephalus palustris - 2016-06-28 Vladimirs S
  Lanius collurio - 2016-06-28 Vladimirs S
  - 2016-06-28 žubīte
  Fringilla coelebs - 2016-06-24 forelljjanka
  Regulus regulus - 2016-06-24 forelljjanka
  Chloris chloris - 2016-06-24 forelljjanka
  Phylloscopus trochilus - 2016-06-24 forelljjanka
  Locustella fluviatilis - 2016-06-24 forelljjanka
  Phylloscopus sibilatrix - 2016-06-24 forelljjanka
  Acrocephalus palustris - 2016-06-24 forelljjanka
  Anthus pratensis - 2016-06-24 forelljjanka
  Sylvia atricapilla - 2016-06-24 forelljjanka
  Carpodacus erythrinus - 2016-06-24 forelljjanka
  Saxicola rubetra - 2016-06-24 forelljjanka
  Luscinia luscinia - 2016-06-24 forelljjanka
  Hippolais icterina - 2016-06-24 forelljjanka
  Sylvia curruca - 2016-06-24 forelljjanka
  Cuculus canorus - 2016-06-24 forelljjanka
  Sylvia borin - 2016-06-24 forelljjanka
  Acrocephalus schoenobaenus - 2016-06-24 forelljjanka
  Cupido minimus - 2016-06-28 elinazalite
  Oriolus oriolus - 2016-06-24 forelljjanka
  Sterna hirundo - 2016-06-24 forelljjanka
  Locustella fluviatilis - 2016-06-24 forelljjanka
  Locustella luscinioides - 2016-06-24 forelljjanka
  Anthus pratensis - 2016-06-24 forelljjanka
  Buteo buteo - 2016-06-24 forelljjanka
  Turdus pilaris - 2016-06-24 forelljjanka
  Muscicapa striata - 2016-06-24 forelljjanka
  Tringa ochropus - 2016-06-24 forelljjanka
  Ficedula parva - 2016-06-24 forelljjanka
  Saxicola rubetra - 2016-06-24 forelljjanka
  Pernis apivorus - 2016-06-24 forelljjanka
  Corvus corax - 2016-06-24 forelljjanka
  Aegithalos caudatus - 2016-06-24 forelljjanka
  Sylvia curruca - 2016-06-24 forelljjanka
  Coccothraustes coccothraustes - 2016-06-24 forelljjanka
  Lophophanes cristatus - 2016-06-24 forelljjanka
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-28 elinazalite
  Fringilla coelebs - 2016-06-28 Vladimirs S
  Pandion haliaetus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Cyanistes caeruleus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Regulus regulus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Oriolus oriolus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Locustella fluviatilis - 2016-06-28 Vladimirs S
  Erithacus rubecula - 2016-06-28 Vladimirs S
  Nucifraga caryocatactes - 2016-06-28 Vladimirs S
  Poecile palustris - 2016-06-28 Vladimirs S
  Picus canus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Emberiza schoeniclus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Tringa ochropus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Sylvia atricapilla - 2016-06-28 Vladimirs S
  Dryocopus martius - 2016-06-28 Vladimirs S
  Turdus merula - 2016-06-28 Vladimirs S
  Dendrocopos minor - 2016-06-28 Vladimirs S
  Parus major - 2016-06-28 Vladimirs S
  Carduelis spinus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Anas crecca - 2016-06-28 Vladimirs S
  Corvus corax - 2016-06-28 Vladimirs S
  Sylvia curruca - 2016-06-28 Vladimirs S
  Phoenicurus phoenicurus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Grus grus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Emberiza citrinella - 2016-06-28 Vladimirs S
  Cuculus canorus - 2016-06-28 Vladimirs S
  Dendrocopos major - 2016-06-28 Vladimirs S
  Coccothraustes coccothraustes - 2016-06-28 Vladimirs S
  Motacilla alba - 2016-06-28 Vladimirs S
  Smerinthus ocellata - 2016-06-28 agnese.l
  Sinodendron cylindricum - 2016-06-28 agnese.l
  Callimorpha dominula - 2016-06-28 žubīte
  Coenonympha glycerion - 2016-06-28 žubīte
  Maniola jurtina - 2016-06-28 žubīte
  Lycaena dispar - 2016-06-28 žubīte
  Aricia artaxerxes - 2016-06-28 žubīte
  Colias palaeno - 2016-06-28 žubīte
  Limenitis camilla - 2016-06-28 nekovārnis
  Lycaena dispar - 2016-06-28 žubīte
  Plebeius idas - 2016-06-28 žubīte
  - 2016-06-28 nekovārnis
  Lycaena alciphron - 2016-06-28 žubīte
  Celastrina argiolus - 2016-06-28 žubīte
  Melitaea athalia - 2016-06-28 žubīte
  Malacosoma neustria - 2016-05-29 Astrantia
  Melitaea athalia - 2016-06-28 žubīte
  Camptogramma bilineata - 2016-06-28 asaris
  Eumedonia eumedon - 2016-06-28 Anete PB
  Brenthis ino - 2016-06-28 žubīte
  Argynnis aglaja - 2016-06-28 žubīte
  Maculinea arion - 2016-06-28 Anete PB
  - 2016-06-28 žubīte
  Boloria selene - 2016-06-28 žubīte
  Lasiommata maera - 2016-06-28 žubīte
  Necydalis major - 2016-06-28 nekovārnis
  Columba livia domestica - 2016-06-28 elektrolitr
  Argynnis adippe - 2016-06-28 žubīte
  - 2016-06-28 nekovārnis
  Cupido minimus - 2016-06-28 žubīte
  Issoria lathonia - 2016-06-28 mardzh
  Boloria aquilonaris - 2016-06-28 mardzh
  Phoenicurus ochruros - 2016-06-27 mardzh
  Alces alces - 2016-05-20 goba
  Sciurus vulgaris - 2016-06-28 goba
  Troglodytes troglodytes - 2016-06-28 goba
  Lanius collurio - 2016-06-28 Litenesputni
  Polygonia c-album - 2016-06-22 Fuatra
  Cyaniris semiargus - 2016-06-22 Fuatra
  Polyommatus amandus - 2016-06-22 Fuatra
  Poecile montanus - 2016-06-28 dekants
  Acrocephalus arundinaceus - 2016-06-28 dekants
  Lanius collurio - 2016-06-28 dekants
  Serinus serinus - 2016-06-28 dekants
  Brenthis ino - 2016-06-22 Fuatra
  Lycaena alciphron - 2016-06-22 Fuatra
  Polyommatus amandus - 2016-06-22 Fuatra
  Colias palaeno - 2016-06-22 Fuatra
  Boloria selene - 2016-06-22 Fuatra
  Lasiommata maera - 2016-06-22 Fuatra
  Pieris brassicae - 2016-06-22 Fuatra
  Issoria lathonia - 2016-06-22 Fuatra
  Polyommatus amandus - 2016-06-22 Fuatra
  Lycaena hippothoe - 2016-06-22 Fuatra
  Lycaena dispar - 2016-06-22 Fuatra
  Melitaea diamina - 2016-06-22 Fuatra
  Anomala dubia - 2016-06-22 Fuatra
  Cyaniris semiargus - 2016-06-22 Fuatra
  Anomala dubia - 2016-06-22 Fuatra
  Heteropterus morpheus - 2016-06-22 Fuatra
  Hyles gallii - 2016-06-22 Fuatra
  Maniola jurtina - 2016-06-22 Fuatra
  Boloria selene - 2016-06-22 Fuatra
  Vanessa cardui - 2016-06-22 Fuatra
  Satyrium ilicis - 2016-06-22 Fuatra
  Melitaea athalia - 2016-06-22 Fuatra
  Plebeius argus - 2016-06-22 Fuatra
  Boloria selene - 2016-06-22 Fuatra
  Coenonympha pamphilus - 2016-06-22 Fuatra
  Vanessa atalanta - 2016-06-22 Fuatra
  Aglais urticae - 2016-06-22 Fuatra
  Aporia crataegi - 2016-06-22 Fuatra
  Ochlodes sylvanus - 2016-06-22 Fuatra
  Boloria selene - 2016-06-22 Fuatra
  Ochlodes sylvanus - 2016-06-22 Fuatra
  Scopula nigropunctata - 2016-06-22 Fuatra
  Boloria selene - 2016-06-22 Fuatra
  Pyrgus alveus - 2016-06-22 Fuatra
  Lasiommata maera - 2016-06-22 Fuatra
  Melitaea athalia - 2016-06-22 Fuatra
  Platycnemis pennipes - 2016-06-22 Fuatra
  Apatura ilia - 2016-06-28 mardzh
  - 2016-06-22 Fuatra
  Aphantopus hyperantus - 2016-06-22 Fuatra
  Argynnis aglaja - 2016-06-22 Fuatra
  Coenonympha glycerion - 2016-06-22 Fuatra
  Emberiza citrinella - 2016-06-26 elinazalite
  Emberiza citrinella - 2016-06-26 elinazalite
  Asio otus - 2016-06-25 elinazalite
  Fulica atra - 2016-06-25 vāvere
  Trichius fasciatus - 2016-06-25 vāvere
  Buteo buteo - 2016-06-25 vāvere
  Upupa epops - 2016-06-28 LauraL
  Anas platyrhynchos - 2016-06-28 Mierss
  Fringilla coelebs - 2016-06-24 ElizeS
  Alcedo atthis - 2016-06-24 ElizeS
  Phylloscopus trochilus - 2016-06-24 ElizeS
  Locustella fluviatilis - 2016-06-24 ElizeS
  Phylloscopus sibilatrix - 2016-06-24 ElizeS
  Erithacus rubecula - 2016-06-24 ElizeS
  Muscicapa striata - 2016-06-24 ElizeS
  Troglodytes troglodytes - 2016-06-24 ElizeS
  Sylvia atricapilla - 2016-06-24 ElizeS
  Ficedula parva - 2016-06-24 ElizeS
  Saxicola rubetra - 2016-06-24 ElizeS
  Hippolais icterina - 2016-06-24 ElizeS
  Sylvia communis - 2016-06-24 ElizeS
  Acrocephalus schoenobaenus - 2016-06-24 ElizeS
  Phylloscopus collybita - 2016-06-24 ElizeS
  Sylvia borin - 2016-06-24 ElizeS
  Delichon urbicum - 2016-06-25 ElizeS
  Erithacus rubecula - 2016-06-25 ElizeS
  Nezināms
  @ visvaldis.s
  Nezināms Nezināms Nezināms Nezināms
  Pēdējie komentāri
  Anete PB 29.jūnijs, 10:48

  Parastais samtenis


  roosaluristaja 29.jūnijs, 10:38

  Varētu būt blusu sūrene (Polygonum persicaria).


  Anete PB 29.jūnijs, 10:16

  Piekrītu, smarža vispār nekam nav uzticama noteikšanas pazīme (ja nu vienīgi sārmenēm :)), jo cilvēki tās uztver ļoti individuāli. Naktsvijoļu atšķiršanas pazīmes (putekšņlapu izvietojums) ir pie noteicējiem, BVZ indikatorsugu failā, ja piemirstas, var vienmēr apskatīties.


  roosaluristaja 29.jūnijs, 10:09

  Zaļziedu. Manuprāt labākā atšķiršanas pazīme ir putekšņlapu izvietojums. Izmantojama arī tad, ja iesnas vai iedzimtas problēmas ar ožu.


  SandyL 29.jūnijs, 01:26

  Paldies, super. Tieši atradu manējām tik līdzīgas bildes un situāciju - un tur bija vārdiņš :)


  CerambyX 29.jūnijs, 00:32

  Lapgrauzis Donacia cinerea


  CerambyX 29.jūnijs, 00:31

  Zilais praulenis


  CerambyX 29.jūnijs, 00:30

  Jēlādenis Korynetes caeruleus


  CerambyX 29.jūnijs, 00:24

  Spārni patumši - manuprāt strautu zilspāres mātīte


  CerambyX 29.jūnijs, 00:23

  Mnauprāt rūsganā pūcīt (Lasionycta imbecilla)


  CerambyX 29.jūnijs, 00:13

  Vismaz daļa - gaišzilās krāšņspāres


  CerambyX 29.jūnijs, 00:12

  Kāda lācīša kāpurs, manuprāt melnvēdera ķērpjlācītīm, vienīgi mulsina datums - tiem šajā laikā būtu bijis jālido nevis jārāpo apkārt kā kāpuram... :)


  CerambyX 29.jūnijs, 00:11

  Vai nav Sēņmuša Agathomyia wankowiczii darbības pēdas? Tik vien, ka varbūt vēl jauns tas pasākums - vēl nav kārtīgi izveidojušās tie raksturīgie 'vulkāniņi'. Dīvaini tik ka piepes virspusē - parasti jau apakšpusē.


  CerambyX 29.jūnijs, 00:08

  Purpura lācīša kāpurs


  CerambyX 29.jūnijs, 00:06

  Kāda no garkājmušām (Micropezidae), varbūt Raineria sp. Redzamais veidojums vēdera galā gan nav dzelonis, bet gan dējeklis. Cilvēkam absolūti nekaitīgs radījums - izkvēpināt māju nevajag :)


  CerambyX 28.jūnijs, 23:57

  Man jau šķiet, ka būs sīkais, jā. Bet vispār arī šis sugu pāris vēlreiz būs te kārtīgi jāpārbauda - dabā it kā šķiet vienkārši atpazīt, bet bildēs reizēm tā jāpadomā... :)


  CerambyX 28.jūnijs, 23:53

  Ir ir noras samtenis


  CerambyX 28.jūnijs, 23:53

  Noras samtenis


  CerambyX 28.jūnijs, 23:53

  Mazliet savāds, bet, manuprāt, parastais pļavraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 23:52

  Vītolu koksngrauzis


  Wiesturs 28.jūnijs, 23:31

  Tas pats jau arī ir.


  CerambyX 28.jūnijs, 23:26

  Spečuki noteikti šo atpazītu bez problēmām! :) Pagaidām šie Scoparia/Eudonia zāļsviļņi vēl gluži nav mans jājamzirdziņš :) Bet nu kādā brīdī jāpapēta rūpīgāk - varbūt var tomēr ko 'izlobīt'.


  Wiesturs 28.jūnijs, 23:24

  Parastais purvraibenis


  Wiesturs 28.jūnijs, 23:23

  Pļavas sīksamtenis Coenonympha glycerion


  Wiesturs 28.jūnijs, 23:22

  Noras samtenis


  Wiesturs 28.jūnijs, 23:21

  Baldriānu pļavraibenis


  gunitak 28.jūnijs, 21:29

  Arī paldies!


  gunitak 28.jūnijs, 21:28

  Paldies:)


  forelljjanka 28.jūnijs, 21:27

  Visur izskatās ka apšu!;)


  forelljjanka 28.jūnijs, 21:24

  Pirmie divi tā kā vīķu,no virspuses nepateikšu,pēdējais varētu būt tumšbrūnais.


  forelljjanka 28.jūnijs, 21:24

  Pirmie divi tā kā vīķu,no virspuses nepateikšu,pēdējais varētu būt tumšbrūnais.


  Fuatra 28.jūnijs, 21:05

  paldies Jāni, ko es bez Tevīm darītu :)


  Wiesturs 28.jūnijs, 20:43

  Varu ziņot, ka šodien šī suga bija arī visiem zināmajā Garkalnes dzelzceļa malā, ielikšu DD kaut kad citudien :) Bet vēl īstais brīdis tikai sāksies, mārsili knapi tikai sāk ziedēt.


  asaris 28.jūnijs, 20:25

  Man izskatās pēc lielā madaru sfinga.


  forelljjanka 28.jūnijs, 20:16

  DDati neļauj vienu un to pašu bildi pievienot atkārtoti.Bikk nokropo,pārsauc(pievieno faila nosaukumam kādu burtu) un liec iekšā pa jaunam.


  asaris 28.jūnijs, 20:16

  Vai tomēr Scoparia ambigualis? Šis divas sugas vispār ir atšķiramas pēc foto?


  nekovārnis 28.jūnijs, 19:40

  Paldies, un veiksmi Jums abiem ar Sandi sila brūnuļa meklējumos! Jābūt gan Amatas, gan Cēsu novadam!:)


  Fuatra 28.jūnijs, 19:38

  kaut kā nevaru ielikt to bildi


  nekovārnis 28.jūnijs, 19:33

  Sakarā ar silto vasaras sākumu šī gada tauriņu lielums būs salasīts, nu varēs vairāk pievērsties arī vaboļiem:)


  Fuatra 28.jūnijs, 19:33

  tas labi, jauna suga visos sarakstos:)


  forelljjanka 28.jūnijs, 19:22

  Parastais samtenis.


  forelljjanka 28.jūnijs, 19:21

  Arī pļavas vēršacītis.


  forelljjanka 28.jūnijs, 19:21

  Pļavas vēršacītis.


  forelljjanka 28.jūnijs, 19:17

  It kā jau nav vairs Saldus n.aktuāli(Ainars mačos vienu ir dabūjis tepat pie Līkā meža),bet varbūt var uzmest aci...;)


  patigunta 28.jūnijs, 19:08

  Vārnai neliels lecisms vai mazliet leicistiska vārna, ja vien kāds simetriskās iezīmes nav uzkrāsojis.


  CerambyX 28.jūnijs, 18:57

  Lielais skābeņu zeltainītis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:56

  Lielais meža raibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:48

  Kā es tagad esmu novērojis šiem īpaši patīk sausas vietas ar pērkonamoliņiem (Anthyllis sp.)


  CerambyX 28.jūnijs, 18:46

  Jā, šis arī tiešām interesants novērojums! Jāpastudē literatūrā vai ir bijuši kādi citi šādi novērojumi tālāk no Slīteres zilo kalnu kraujas... :)


  CerambyX 28.jūnijs, 18:43

  Koksngrauzis Gaurotes virginea


  CerambyX 28.jūnijs, 18:42

  Es teiktu, ka zāļsvilnis Sitochroa verticalis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:39

  Manuprāt Scopula nigropunctata


  CerambyX 28.jūnijs, 18:36

  Tā ja - citas līdzīgas sugas nav :)


  CerambyX 28.jūnijs, 18:35

  Vībotņu vērpēja kāpurs


  CerambyX 28.jūnijs, 18:35

  Parastais pļavraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:35

  Vīķu zilenītis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:35

  Parastais sametnis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:34

  Gaišzilā krāšņspāre


  CerambyX 28.jūnijs, 18:34

  Pļavas sīksamtenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:34

  Kāda no zilenīšu mātītēm. Pēc virspuses būs grūti sugu noteikt


  CerambyX 28.jūnijs, 18:31

  Noras samtenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:31

  Apšu zaigraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:31

  Pirmajā bildē - lielais atraitnīšu raibenis (adippe)


  CerambyX 28.jūnijs, 18:30

  Tomēr teiktu, ka parastais purvraibenis, manuprāt


  CerambyX 28.jūnijs, 18:29

  Kas labāks - saulrozīšu rengalvītis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:29

  Padilis lielais meža resngalvītis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:28

  Arī jūlijvabole - cita krāsu forma


  CerambyX 28.jūnijs, 18:28

  Jūlijvabole


  CerambyX 28.jūnijs, 18:28

  Noras samtenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:28

  Pēc spārnu toņa drīzāk vīķu... :) Parastajam tumšāk zils


  CerambyX 28.jūnijs, 18:26

  Dzērveņu raibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:25

  Papuves raibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:25

  Nē, drīzāk sīkais :D


  CerambyX 28.jūnijs, 18:25

  Tā kā meža zilenītis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:24

  Noras samtenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:24

  Parastais purvraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:24

  Kāds no viršu zilenīšiem


  CerambyX 28.jūnijs, 18:23

  O, šis tiešām lielisks novērojums! :)


  CerambyX 28.jūnijs, 18:22

  Brūnvālīšu raibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:22

  Parastais pļavraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:21

  Parastie pļavraibeņi


  CerambyX 28.jūnijs, 18:21

  Ābeļu vērpēja kāpurs


  CerambyX 28.jūnijs, 18:20

  Krūkļu zilenītis - būs tad otrā paaudze jau sākusi lidot? Kas gan laikam normāli, ja jau arī pirmie 'melnie' mazie nātru raibeņi redzēti.


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:17

  Tā kā violetais zeltainītis.


  CerambyX 28.jūnijs, 18:16

  Violetais zeltainītis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:15

  Es ar balsoju par lielo v.z.


  CerambyX 28.jūnijs, 18:15

  Purva dzeltenis


  CerambyX 28.jūnijs, 18:15

  Tur tad kaut kur apkārtnē vērts pievērst uzmanību vai negadās cits Šlīteres mega-retums - Stictoleptura variicornis! :)


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:13

  Vajadzētu būt meža zilenītim.


  CerambyX 28.jūnijs, 18:12

  Šis labs! Kas interesanti - mazliet nostāk no tradicionālajām sugas novērošanas vietām Šlīteres bākas apkārtnē :)


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:12

  Viršu zilenītis ,iespējams ka lielais!;)


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:11

  Manuprāt lielais skābeņu zeltainītis.


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:10

  Neesmu vēl nekad Dabā redzējis,bet,manuprāt-tumšbrūnais zilenītis.


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:07

  Pļavas vēršacītis.


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:06

  Pļavas sīksamtenis.


  Klintslejas 28.jūnijs, 18:06

  Jau aizsūtīju Sandim L. ielūgumu ekspedīcijai sila brūnuļa meklējumiem :) ... un jāsāk meklēt mārsilus... apsveicu!


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:05

  Nātru lācītis-naktstauriņš.


  forelljjanka 28.jūnijs, 18:03

  Vairākkārt esmu redzējis līdzīgas pelēkās vārnas(baltas primārās lidspalvas vai daļa no tām),gan ne tik nožēlojamas.Liepājā,Saldū,vēl kaut kur.Visas lidoja,barojās,ne ar ko citu neatšķīrās.


  asaris 28.jūnijs, 18:03

  Nātru lācītis.


  Kukainis 28.jūnijs, 18:01

  Tas ir labs atradums! Suga no Ogres (Ogern) tika ziņota no 1881-1919. gadam. Tad klusums un pēkšņi atkal atrasts! Paldies ļaudīm un tehnoloģijām!


  forelljjanka 28.jūnijs, 17:54

  Ko es tur nākamo prognozēju ? ;)


  patigunta 28.jūnijs, 17:47

  Pigmenta trūkumam vien nevajadzētu izraisīt šādu spalvu stāvokli. Drīzāk putns ir pārcietis kādu slimibu - vīrusu kaiti, stresu, saindēšanos, vielu maiņas slimību, traumu vai pat varbūt spalvas bojātas ķīmiski. Pigmenta zudums, ticamāk ir slimības simptoms, nevis ģenētiski noteikta ipatnība.


  nekovārnis 28.jūnijs, 17:42

  Man ar šodien nelieli tauriņsvētki, tāda ekstra kā lielais mārsilu zilenītis gluži nebūs, bet tomēr sausseržu raibenis - 79. suga Dundagas novadam:)


  roosaluristaja 28.jūnijs, 17:28

  melnais erickiņš


  forelljjanka 28.jūnijs, 17:28

  Speciālists neesmu,bet ,manuprāt,nav jau variantu!;) Esmu viņus redzējis Akmensragā,baigi raksturīgi tie tumšie plankumi uz spārniem arī no virspuses,nu un,viņš jau tāds liels priekš zilenīša,tas ar raksturīgi.;)


  nekovārnis 28.jūnijs, 17:27

  Koksngrauzis Rutpela maculata diezgan lielu gabalu no ierastā Slīteres NP un Zilo kalnu kraujas. Viens novērojums šogad bija arī pie Rukšpura (vēl nav pievienots). Redzēs, varbūt varēs šo "Zilo kalnu sugu" pakartēt vēl plašāk.


  Anete PB 28.jūnijs, 17:23

  Nu, speciālisti, skatieties ar savu aci - ja kaut ko baisi nejaucu, tad Ogres Zilajos kalnos ir lielais mārsilu zilenītis.


  forelljjanka 28.jūnijs, 16:56

  Izkvēpināt?:DD Senlatvieši zalkti uzskatīja par mājas svētību!;)Apdraudēt bērnus?Ja nu vienīgi bērni šo noķer,sāk žorgāt,tad viņš var apkakāt!


  Sintija Martinsone 28.jūnijs, 16:48

  Kādā veidā zalktis var apdraudēt bērnus? Būtu jāizmanto šī retā iespēja parādīt bērniem zalkti un pastāstīt, kā to netraucējot, dzīvot vienā pagalmā.


  forelljjanka 28.jūnijs, 16:44

  Ha,Ainars dabūjis jaunu sugu Saldus novadam,ko es tik izmisīgi meklēju!!!:D


  roosaluristaja 28.jūnijs, 16:28

  Par izkvēpināšanu nepateikšu. Bet vispār jau zalkši bērnus neapdraud. Retos gadījumos var iekost, ja cilvēks uzprasās, bet no tā nekādas veselības problēmas nerodas.


  kristyk 28.jūnijs, 16:09

  Iespējams, ka sētas stūrī zem zariem un samestām nezālēm, 200-500m no meža pagalmā ir miga. Redzētas liela un mazāka, kad patramdītas. Kā lai izkvēpina no pagalma ārā, atpakaļ uz mežu? Bail par bērnu drošību.


  asaris 28.jūnijs, 16:02

  Lielās gauras.


  asaris 28.jūnijs, 15:59

  Varētu būt dzeltenrakstainais lapkoku koksngrauzis.


  asaris 28.jūnijs, 15:54

  Kameņvabole.


  asaris 28.jūnijs, 15:51

  Nevarētu būt Scoparia basistrigalis?


  Fuatra 28.jūnijs, 15:42

  Paldies. neliela pauze un jau aizmirsies


  roosaluristaja 28.jūnijs, 15:20

  ausainās pūces juv.


  roosaluristaja 28.jūnijs, 15:18

  laucis. ad. ar jaunajiem putniem


  roosaluristaja 28.jūnijs, 15:15

  tumšs peļu klijāns


  aina 28.jūnijs, 15:08

  izskatās pēc dižās bezzobes. es novēroju Cesvaines dīķī: http://www.dabasdati.lv/lv/observation/ebniseucv09bu2o6hrv2296vv7/


  Matrus 28.jūnijs, 14:41

  Zilā platkājspāre


  Ansis 28.jūnijs, 13:56

  Pēc skrajās ziedkopas, atgādina kalnu sīpolu (Allium lusitanicum; syn. A.montanum), kuram lapu apakšpuse bez ķīļa. Allium angulosum lapu apakšpusē ir izteikts ķīlis un putekšņlapas īsākas par vainaglapām.


  Ansis 28.jūnijs, 13:46

  Platlapu spilve. Pēc foto ir grūtāk atšķirama no šaurlapu spilves, kam kopējās ziedkopas seglapa būtu gandrīz divreiz garāka par ziedkopu. Retajai slaidajai spilvei seglapa pavisam īsa un kopējo ziedkopu veido 2-4 vārpiņas.


  Ansis 28.jūnijs, 13:18

  Varētu būt Baltijas dzegužpirkstīte


  Kambars 28.jūnijs, 12:03

  Paldies!!!


  Kambars 28.jūnijs, 12:01

  Paldies!!!


  CerambyX 28.jūnijs, 11:11

  Šiem visiem violetajiem un mazajiem skābeņu zeltainīšiem gan būs vēlreiz rūpīgi jāiziet cauri, jo pierītu Sintijai, ka bildēs ar spāru apakšpusi abas sugas tik viegli nemaz nav atšķirt :) Starp citu šo abu sugu gadījumā - ja ir redzēts tēviņš, bet foto ir tikai no apakšpuses, tomēr piezīmēs vērts atzīmēt kāda tā spārnu virspuse tauriņam bija. Vismaz mazā skābeņu z. gadījumā jau tā oranžā virspuse ļoti uzkrītoša.


  kamene 28.jūnijs, 10:30

  Nezinu, vai ir pareizi noteikts.


  Bekuvecis 28.jūnijs, 10:26

  Mainīgā kātiņpiepe (Polyporus various), bezkātiņa versija :)


  Bekuvecis 28.jūnijs, 10:19

  Pilsētas atmatene (Agaricus bitorquis)


  Bekuvecis 28.jūnijs, 10:17

  Nevar pateikt arī pēc attēla digitālas apstrādes - izejmateriāls par švaku. Tomēr pēc konteksta un pieredzes domāju, ka parastā raganbeka vien ir.


  ritma7 28.jūnijs, 10:15

  Ritma Ir visīstākās zaļziedu,skaistules!


  Bekuvecis 28.jūnijs, 10:13

  Brūnā mušmire (Amanita regalis) + garspalvains pelējums


  roosaluristaja 28.jūnijs, 09:06

  Tas ir māzers. Izaugums uz koka stumbra. Nav saistīts ar kāda bioloģiska objekta darbību.


  Aldimaa 28.jūnijs, 09:05

  Aha, paldies :)


  Mari 28.jūnijs, 07:44

  Paldies, Uģi! Skaitīju un skaitīju tos punktiņus, bet tik un tā sajaucu :)


  nekovārnis 28.jūnijs, 07:35

  Paldies!:)


  CerambyX 28.jūnijs, 02:54

  Šim pietrūkst foto vai apraksts.


  CerambyX 28.jūnijs, 02:50

  Brūnvālīšu raibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:48

  Mazais skābeņu zeltainītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:48

  Izsaucēja laukpūcīte


  CerambyX 28.jūnijs, 02:47

  Sarkanbārkšu lācītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:47

  Mīkstblakts Grypocoris sexguttatus


  CerambyX 28.jūnijs, 02:45

  It kā ir tāda viena ekstrēmi reta suga Acmaeops septentrionis, kas ir šādi līdzīgi melna, bet man tomēr šķiet, ka šis būs vien tas pats Dinoptera collaris.


  CerambyX 28.jūnijs, 02:41

  Koksngrauzis Dinoptera collaris


  CerambyX 28.jūnijs, 02:41

  Vālīšblatks Metatropis rufescens


  CerambyX 28.jūnijs, 02:40

  Šī laba suga!


  CerambyX 28.jūnijs, 02:39

  Brūnais viršu sprīžmetis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:39

  Brūnā āboliņpūcīte


  CerambyX 28.jūnijs, 02:39

  Acainais sfings


  CerambyX 28.jūnijs, 02:36

  Melnie sprīžmeši


  CerambyX 28.jūnijs, 02:36

  Vībotņu vērpēja kāpurs


  CerambyX 28.jūnijs, 02:35

  Smirdīgās rožvaboles


  CerambyX 28.jūnijs, 02:35

  Koksngrauzis Monochamus sp., droši vien M.galloprovincialis, bet īsti visas pazīmes saskatīt nevar.


  CerambyX 28.jūnijs, 02:34

  Ozolu mūķenes kāpurs - Liepājas apkārtnē dzīvo arī dabiski


  CerambyX 28.jūnijs, 02:33

  Vienraga briežvabole


  CerambyX 28.jūnijs, 02:32

  Parastais apšu sfings


  CerambyX 28.jūnijs, 02:30

  Koksngrauzis Oberea oculata


  CerambyX 28.jūnijs, 02:30

  Koksngrauzis Stenurella melanura


  CerambyX 28.jūnijs, 02:29

  Plakanā spāre


  CerambyX 28.jūnijs, 02:28

  Lielā ezerspāre


  CerambyX 28.jūnijs, 02:27

  Joslainais mazsprīžmetis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:26

  Dārzu joslpūcīte


  CerambyX 28.jūnijs, 02:25

  Tā ja


  CerambyX 28.jūnijs, 02:23

  Pirmajā attēlā arī kāds Thymelicus sp. ietrāpījis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:21

  Ievu raibsprīžmetis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:20

  Plakanā spāre


  CerambyX 28.jūnijs, 02:20

  Parastais purvraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:20

  Linu krāšņpūcīte


  CerambyX 28.jūnijs, 02:19

  Manuprāt meža


  CerambyX 28.jūnijs, 02:19

  Plakanā spāre


  CerambyX 28.jūnijs, 02:19

  Melngalvas ugunsvabole


  CerambyX 28.jūnijs, 02:14

  Biteņu pūcīte


  CerambyX 28.jūnijs, 02:14

  Meža tinējpūcīte


  CerambyX 28.jūnijs, 02:10

  Parastais perlamutra raibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:10

  Kāpostu baltenis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:09

  Šis šķiet mazais skābeņu zeltainītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:05

  Lielais skābeņu zeltainītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:05

  Parastais zilenītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:04

  Parastais zilenītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:03

  Vīķu zilenītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:03

  Lielais meža resngalvītis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:02

  Pēc spārnu formas šis tomēr izskatās kā kāds no Pieris sp. - spics spārna gals.


  CerambyX 28.jūnijs, 02:00

  Vajadzētu tā kā būt


  CerambyX 28.jūnijs, 02:00

  Dzērveņu raibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 02:00

  Parastais purvraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 01:58

  Parastais pļavraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 01:57

  Šis manai acij tomēr kā violetais zeltainītis izskatās


  CerambyX 28.jūnijs, 01:57

  ir


  CerambyX 28.jūnijs, 01:56

  Šajā fotoattēlā tauriņu grūti saskatīt, noteikti arī grūti...


  CerambyX 28.jūnijs, 01:53

  Dzelzeņu pļavraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 01:53

  Parastais purvraibenis


  CerambyX 28.jūnijs, 01:53

  Potosia cuprea


  CerambyX 28.jūnijs, 01:52

  Vismaz viens samērā droši brūndzeltenais pļavas resngalvītis


  CerambyX 28.jūnijs, 01:51

  Knaibļspāre


  CerambyX 28.jūnijs, 01:49

  Graudzāļu vērpēja kāpurs


  CerambyX 28.jūnijs, 01:49

  Parastais sīksamtenis


  CerambyX 28.jūnijs, 01:49

  Pļavas vēršacītis


  CerambyX 28.jūnijs, 01:48

  Brūnais viršu sprīžmetis


  Latvijas Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība 2008 - 2016
  © dabasdati.lv
  Saglabāts