Diskusijas

User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

Labdien! Es par orhideju laiku. Datums - jūnija vai jūlija sākuma kāda no brīvdienām. Cerams ar pastrādāšanu :D :D :D
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Roberts Šiliņš apsolīja izdomāt mums kaut kādu kopdarbiņu lai ligzdotājiem netraucētu, bet mums būtu prieks. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas

Post by skarleta »

Es arī par orhideju Imagelaiku :)
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

Image laikā būtu jauki, tikai pēc Jāņiem...
User avatar
mega2
Posts: 55970
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Diskusijas

Post by mega2 »

Kamēr mēs te visi esam oļuku gaidās,citi jau pasteigušies ar mazuļu sagādāšanu :lol:
http://apollo.tvnet.lv/zinas/foto-jauki ... zos/789814
Attiecībā uz tusiņu-pievienošos vairākumam-kad būs,tad būs labi! :lol:
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

Arī pievienojos domai par mazliet vēlāku pasākumu ar orhidejām un ornitologiem, un vēl vienu, agrāku dārza pikniku ar šašlika cepšanu :D
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

mega2 wrote:Kamēr mēs te visi esam oļuku gaidās,citi jau pasteigušies ar mazuļu sagādāšanu :lol:
Vienreizēji MĪĻI! :)
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

MĀRIS wrote:
Simba wrote:Līdz ar to es vairāk tā kā balsoju par diviem tusiņiem - vienu lielo orhidejās un vienu "ielāpu" maijā :lol:
Bet kāpēc ne?! Un ne jau maijā, bet aprīļa otrajā pusē, kad daba mostas. :roll: :P
Vai kāds mums ar Māri uz aprīli arī pievienosies? :lol:

Es tiešām esmu sailgojusies :P

P.S. Urā! Sunshine arī pievienojas! Hip-hip-urā! Būs burziņš, būs! :D :D :D
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Simba wrote: Urā! Sunshine arī pievienojas! Hip-hip-urā! Būs burziņš, būs! :D :D :D
Tad jau jāsāk domāt kur un kā to burziņu taisīt, jo idejas pagaidām ir tikai par tusu Engurē. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

MĀRIS wrote:Tad jau jāsāk domāt kur un kā to burziņu taisīt, jo idejas pagaidām ir tikai par tusu Engurē. :P
Man ir tikai mazs necils dārzs bez ērtībām, un tas pats nav mans :roll:
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Zinu, ka Dabas muzeja zāli par kādām naudiņām var dabūt sarunu tipa pasākumiem. Liela ēšana gan tur laikam nenotiek, tā tikai - kafijas pauzes mērogā. Toties tur var sarunāt projektoru, lektori tur laikam ne reizi vien uzstājušies. Tas ir Rīgas centrā netālu no stacijām. Un tur vajadzētu būt fotoizstādei "Mans putns". Vismaz lasīju, ka rīt jau beidzas darbu iesniegšanas termiņš, bet uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks 2017. gada 7. aprīlī. Nezinu gan, līdz kuram laikam izstāde plānota. Viena no idejām :)
http://www.dabasmuzejs.gov.lv/aktualita ... mans-putns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

Liekas, jāsaprot, ko mēs gribam - vai kādu prezentāciju no ornitologiem (to varētu atkal Engurē) vai arī kādu jauku sanākšanu, pikniku svaigā gaisā.

Balsotu par otru variantu. Man liekas, aprīlī nedēļas nogalē, ja ir skaists pavasaris laukā, būtu grēks sēdēt telpās, pilsētas centrā, mūros.. esam jau visu ziemu bijuši iespiesti telpās.
Manuprāt, būtu jaukāk doties kaut kur pie dabas. Kā Māris sacīja, pavasarī viss mostas, atdzīvojas.. Varbūt atrodam kādu jauku piknika vietu?

Nezinu, vai mēs varētu vēlreiz uzkrist d.e. uz kakla.. :)
Doles salā, piemēram, arī ir labas pikinka vietas, bet tur tad visiem jādodas kopā ar auto.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Jā, arī es domāju, ka divas prezentācijas ar ornitologiem nevajag. Stāstus par ligzdām atstāsim Engurei, jo tad jau sezona būs fināla taisnē un būs jau ko stāstīt.

Aprīlī/maijā varam sarīkot vienkārši tusiņu ar savstarpējām pļāpām un atpūtu. Un tas galīgi neizslēdz ornitologu piedalīšanos, tikai šoreiz bez "amata pienākumiem", bet kā draugi :P Protams, ja viņi to vēlēsies :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Piekrītu gan Sunshinei, gan Vērotājai. Pietiek iekšā sēdēt, vajag laukā, un šoreiz patiešām bez prezentācijām - tās Engurē, lai brauc Jānis, Māris, Aigars,... kā labi čomi, šā vai tā, ja viņi būs, mēs viņiem apniksim ar jautājumiem. Paliek divi jautājumi -
kad un
kur?! :roll: :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Labvakar ! ;)
Sunshine wrote: Nezinu, vai mēs varētu vēlreiz uzkrist d.e. uz kakla.. :)
Man jāpaskatās kalendārā un jāpaštuko, kas un kā..., pagaidām nesaku, ne - jā, ne - nē ! :D
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

Ļoti laba ziņa dabas draugiem.
The Guardian guvuši pieeju Eiropas Savienības likumdošanas projektam, kas paredz pilnībā aizliegt pesticīdus, kuri apdraud bites.

Projekts plāno aizliegt lielāko daļu no visplašāk izmantotajiem pesticīdiem. Ja vairākums dalībvalstu to akceptēs, likumdošanas projekts varētu stāties spēkā jau šogad.

https://www.theguardian.com/environment ... pesticides
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

25.marts

Iespēja pavērot Zemi no kosmosa, no pavadoņa tiešraidē

Nasa LIVE stream - Earth From Space LIVE Feed | Incredible ISS live stream
ASTRONOMY SPACE & UNIVERSE


Bet te video, kurā labi redzami kontinenti, okeāni, valstis, lidojumā virs Zemes... Iedomājos, kā mūsu stārķi tur visur labi orientējas un slaidi lido pāri uz un no Āfrikas...

The View from Space - Earth's Countries and Coastlines
SpaceRip
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Diskusijas

Post by Tālis »

Paldies, lianaliesma, par iespēju noskatīties divu astronautu ierašanos kuģī, kā es vēl nebiju redzējis!
Tikai valodu nesaprotu.
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

Labdien! Vai mums ir informācija par mazo ērgļu kamerām? Vai šosezon būs? Pagājušajā palaida no 01.04.
Vērotāj, visa cerība uz tevīm :D .......
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Jamsis wrote:Labdien! Vai mums ir informācija par mazo ērgļu kamerām? Vai šosezon būs? Pagājušajā palaida no 01.04.
Vērotāj, visa cerība uz tevīm :D .......
Ja būs, Uģis noteikti piezvanīs.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”