Diskusijas

User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

:D
Last edited by Sandra L. on 13 Apr 2017 21:02, edited 1 time in total.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Vislabāk būtu, ja viņi raidījumu veidotu mūsu tikšanās reizē, ar visiem kopā un tad, kad visi varējuši sabraukt.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Pūka
Posts: 1513
Joined: 14 Apr 2011 10:49

Re: Diskusijas

Post by Pūka »

Sveika, Vērotāja! :P
Neķer kreņķi! Gan jau nav tik traki, pašam jau vienmēr šķiet, ka ir briesmīgi! Bet patiesībā viss ir OK. Tā kā brauc un runā droši!!!!!
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas

Post by skarleta »

Pūka wrote:Sveika, Vērotāja! :P
Neķer kreņķi! Gan jau nav tik traki, pašam jau vienmēr šķiet, ka ir briesmīgi! Bet patiesībā viss ir OK. Tā kā brauc un runā droši!!!!!
Es arī domāju ,Vērotājai jābrauc noteikti ,tāpat vēl ir mums daudzi ,zinoši ,ar pieredzi ,kuri varētu runāt kameras priekšā :roll:
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Rīgā noteikti varu būt, bet viena visu stundu izklaidēt TV komandu neuzņemos. Bet bara sajūtu radīt varu :)
Bet baram vajadzētu vairāk cilvēku, jo dažiem kaut ko ierunāt būs vairāk kā subjektīvi.
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

skarleta wrote:
Pūka wrote:Sveika, Vērotāja! :P
Neķer kreņķi! Gan jau nav tik traki, pašam jau vienmēr šķiet, ka ir briesmīgi! Bet patiesībā viss ir OK. Tā kā brauc un runā droši!!!!!
Es arī domāju ,Vērotājai jābrauc noteikti ,tāpat vēl ir mums daudzi ,zinoši ,ar pieredzi ,kuri varētu runāt kameras priekšā :roll:
Varbūt Made , mega2 arī ir ar mieru? :?:
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

lianaliesma wrote:Vislabāk būtu, ja viņi raidījumu veidotu mūsu tikšanās reizē, ar visiem kopā un tad, kad visi varējuši sabraukt.
Tas būtu eleganti :)
18.04. tikai pēcpusdienā atgriezīšos Rīgā.... :(
Vērotāj, Tev jābūt OBLIGĀTI, bez Tevis nebūtu Foruma. Labi jau labi, būtu, bet ne tāda kā tas ir tagad ar tik foršām meitenēm (arī no ārzemēm) un mūsu Māri :D
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Diskusijas

Post by Tālis »

Ja jau vajadzīgi vērotāji, man 18. aprīlis ir brīva diena.
Bariņā jau mums veiktos labāk, nav jau visiem obligāti gari jārunā.
Ja katrs pa frāzītei, būs veiklāk un vieglāk.
Tas pārāk negaidīti visiem. Varbūt var tiešām laiku arī pārcelt.
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Oppā...Vērotāj, vai ir kas jauns kurā Rīgas pusē un cikos tas pasākums ? Iešu noskaidrot, kas todien darbā plānojas, domāju, ka varu mēģināt tikt.
Kameras mani īpaši nebiedē, bet nu es nezinu pat simto daļu par putniem no tā, ko Tu zini...kā jau te minēja, jāmēģina bariņā pa visiem. ;)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Mīlīši, kas dzīvo Rīgā, Rīgas tuvumā! Nu pārskatiet savus kalendārus, vai patiesi nav iespējams izrauties, kaut vai kā Simba teica - bara efektam. /Savādāk Viņai būs jāsāk dalīties!/ Vērotāja jau tā daudz dara mūsu labā, nu palīdzēsim Viņai! Es arī būšu klāt /domās/! :roll: :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
VIKTORYja
Posts: 603
Joined: 03 Aug 2015 14:49

Re: Diskusijas

Post by VIKTORYja »

Laba iespēja jūs visus satikt,bēt, diemžēl,nevarēšu-jāstrāda(10-18)Image
User avatar
Viky
Posts: 3041
Joined: 12 May 2015 08:54
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Viky »

Lai viņi labāk atbrauc uz kopējo burziņu, kad tāds būs :)
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

Sveiciens pēc ilgāka klusuma. Es Jūs visus redzu un dzirdu, tikai visi rakstudarbi šķiet lieki, jo Jūs visu perfekti aprakstāt. Ja vēl nepieciešams, varu "Vides Faktiem" noteikti kaut ko parunāt par kamerām, putniem un ne tikai. Atceros, kad Engures tikšanās laikā mūs ar MĀRI Kaspars Goba & Co uz izbrīna paņēma intervijai, jutāmies tīri neko, vai ne MĀRI?
User avatar
Vērotāja
Posts: 47273
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Dienas vidū sazvanījos ar Vides faktu cilvēkiem un paskaidroju, ka labāk būtu, ja viņi atbrauktu uz kādu pasākumu. Bet viņiem vajagot tagad, uz nākamo raidījumu.

Pati varu veidot fonu, bet runāt nē.
Pagaidām sanāk tā -
d.e. un Madara runā,
Tālis piebalso,
Vērotāja ar Simbu veido fonu.

Vai varu sūtīt ziņu, ka tomēr esam saorganizējušies? Protams, ja vien VF nav par vēlu.

Par vietu - VF teica, ka viņiem konkrētas vietas nav, tāpēc laikam varam piedāvāt.
Tūlīt nosūtīšu ziņu, varbūt VF kaut ko ir izdomājuši attiecībā uz vietu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

No manas puses, droši saku "jā". Lai gan man nepatīk termins, ka "Vērotāja veidos fonu". Bet nu gan tiksim galā. :)
User avatar
Vērotāja
Posts: 47273
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Madara_Ozola wrote:No manas puses, droši saku "jā". Lai gan man nepatīk termins, ka "Vērotāja veidos fonu". Bet nu gan tiksim galā. :)
Ziņu VF nosūtīju. Gaidu kaut kādu priekšlikumu par tikšanās vietu.

Tad jau redzēs, varbūt saņemšos kaut ko pateikt, bet man tikai doma par to vien izraisa panikas lēkmi ;)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

Vērotāj, gan divi Skorpioni kopā ko absolūti lielisku pateiks. ;)
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Simba gan jau arī kaut ko varēs pateikt, tik traki nav :D Galvenais, lai Simbai neliek ar gudru seju kaut ko izzinošu malt stundas garumā :lol:
Vieta noteikti varētu būt laba kaut kur pie dabas, kur tad vēl lūriķus var ielaist :D
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

Arī par Simbu nav šaubu. Vieta - Ķengaraga putnu vērošanas tornis (kā opcija)?
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Labs vakars !
Nez kādu laiku sola otrdien...ja nu auksts un lietains, ārā diez ko nebūs vējā Image
Vērotāj, ko teica VF, kur viņi gribētu iekšā vai ārā ? Iekštelpas gan uz sitienu grūti saorganizēt, bet visticamāk kaut ko jau atrast varētu. :?
Lasu, ka esmu iedalīta runātājos...nu nez... :D Principā kameras kā tādas mani neuztrauc (no bērnības pieradu, jo uz dvīņiem kāds blenž virsū nonstopā :lol: ), bet par runāšanu - neesmu mēģinājusi ! Domāju, ka pa visiem kaut ko saboksterēsim. Jāizdomā atbildes uz iespējamiem jautājumiem vai kas tamlīdzīgs un tad jau viss būs ok.
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”