Diskusijas

User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

Labvakar!
Man arī, līdzīgi kā Vērotājai, līdz aprīļa beigām gana noslogots laiks.. Tādēļ priecājos par d.e. piedāvājumu tikties atkal uz dārza pikniku maija vidū. Tā šķita jauka vieta un tradīcija, un iespēja skaistā dārzā visiem mierīgi papļāpāt :)

Un, Māri, Tu man pats agrāk rakstīji, ka 29. aprīlī Kuldīgā būs liela burzma un ļaužu pūļi... ka Kuldīgas skaistuma iepazīšanai labāka cita nedēļas nogale :?: :)

Bet, ja lielākais vairums tomēr nolems braukt, tad mēģināšu arī tikt!
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Mūs ar Ģeogrāfu pieskaitiet :lol:
Made, ko Tu?
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Sunshine wrote:Labvakar!
Man arī, līdzīgi kā Vērotājai, līdz aprīļa beigām gana noslogots laiks.. Tādēļ priecājos par d.e. piedāvājumu tikties atkal uz dārza pikniku maija vidū. Tā šķita jauka vieta un tradīcija, un iespēja skaistā dārzā visiem mierīgi papļāpāt :)

Un, Māri, Tu man pats agrāk rakstīji, ka 29. aprīlī Kuldīgā būs liela burzma un ļaužu pūļi... ka Kuldīgas skaistuma iepazīšanai labāka cita nedēļas nogale :?: :)

Bet, ja lielākais vairums tomēr nolems braukt, tad mēģināšu arī tikt!
Atvainojos, kaut kā d.e. piedāvājumu par tikšanos kaut kad maija vidū esmu palaidis garām. :oops:
Par tiem ļaužu pūļiem - tas tiesa. Kuldīgā ir divi pasākumi, kad ir diezgan liels bardaks - "Lido zivis", un "Dzīres Kuldīgā" /Pilsētas svētki/. Tajās dienās Kuldīga ir ļaužu pilna. Bet vēl jau nekas nav nokavēts! Taisām maija tusu pie d.e., bet ja kāds grib braukt arī uz lidojošajām zivīm - brauciet, nav jau obligāti jābrauc tikai uz tusiem. Kā jau es rakstīju - tepat vien es būšu, un labprāt satikšu jebkuru no Jums. Vai arī varat braukt jebkurā citā dienā - padodiet tikai ziņu. Labprāt parādīšu no Kuldīgas to, ko zinu. :roll: :P
Ps. Vimbas lēkā rumbā kādu mēnesi, tā kā nekur nedeg, pie tam vislabākās ir siltās, saulainās dienas. Tad viņas ir visaktīvākās. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Es varbūt esmu kaut ko pārpratusi, bet d.e. mums īsti nedeva tādu gala atbildi par tusiņu pie viņas. Viņa izmeta domu no sērijas - varbūt. Līdz ar to, vai tik šobrīd nesanāk tā, ka mēs gandrīz vai ar varu laužamies viņas sētā :D Bet tā ir mana interpretācija, iespējams, ka kļūdaina.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47250
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Simba wrote:Es varbūt esmu kaut ko pārpratusi, bet d.e. mums īsti nedeva tādu gala atbildi par tusiņu pie viņas. Viņa izmeta domu no sērijas - varbūt. Līdz ar to, vai tik šobrīd nesanāk tā, ka mēs gandrīz vai ar varu laužamies viņas sētā :D Bet tā ir mana interpretācija, iespējams, ka kļūdaina.
Jā, man arī tā liekas, ka mēs nedrīkstam tik uzstājīgi uzprasīties. Tagad sanāk tā, ka mēs d.e. vietā izlemjam, tas nav īsti pareizi.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47250
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Kas attiecas uz laiku, ja citā vietā, tad labāk būtu maijā, jo tiešām darba daudz :roll:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Vērotāja wrote:Kas attiecas uz laiku, ja citā vietā, tad labāk būtu maijā, jo tiešām darba daudz :roll:
Bet varbūt tad tomēr varam uz Kuldīgu pie Māra ciemos? Maija sākumā, ja no darba aspekta tā ir ērtāk?
Vai otrs - vēl joprojām ir spēkā mans piedāvājums par Medemciemu, ja nu tas ir tiešām par tālu. Bet no otras puses - Māris visu laiku no savas Kurzemes ir spēries uz centru un manuprāt ir pelnījis, lai beidzot kalns aizbrauktu pie Mukameda :D
User avatar
Vērotāja
Posts: 47250
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Simba wrote:
Vērotāja wrote:Kas attiecas uz laiku, ja citā vietā, tad labāk būtu maijā, jo tiešām darba daudz :roll:
Bet varbūt tad tomēr varam uz Kuldīgu pie Māra ciemos? Maija sākumā, ja no darba aspekta tā ir ērtāk?
Vai otrs - vēl joprojām ir spēkā mans piedāvājums par Medemciemu, ja nu tas ir tiešām par tālu. Bet no otras puses - Māris visu laiku no savas Kurzemes ir spēries uz centru un manuprāt ir pelnījis, lai beidzot kalns aizbrauktu pie Mukameda :D
Es par Kuldīgu. Pastrādāt var arī naktīs.
Man ar Kuldīgu saistās skaistas jaunības atmiņas, rumba vasaras naktī un nakšņošana siena gubā :lol: Tas bija tik sen, ļoti gribētos uz Kuldīgu aizbraukt, paskatīties uz visu šodienas acīm.

Simba, mēs jau varam aizbraukt mazākā kompānijā, vienkārši pastaigāt pa Kuldīgu, pabaudīt svētkus un lēkājošās zivis :D Un, protams, satikties ar Māri :D
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Vērotāja wrote:
Simba wrote:Es varbūt esmu kaut ko pārpratusi, bet d.e. mums īsti nedeva tādu gala atbildi par tusiņu pie viņas. Viņa izmeta domu no sērijas - varbūt. Līdz ar to, vai tik šobrīd nesanāk tā, ka mēs gandrīz vai ar varu laužamies viņas sētā :D Bet tā ir mana interpretācija, iespējams, ka kļūdaina.
Jā, man arī tā liekas, ka mēs nedrīkstam tik uzstājīgi uzprasīties. Tagad sanāk tā, ka mēs d.e. vietā izlemjam, tas nav īsti pareizi.
Labs vakars ! ;)
Euuuu.... :D Tak neiet runa ne par kādu uzprasīšanos !!!
Es vienkārši toreiz iemetu info, ka man diezgan traki ar laikiem šopavasar un datumus minēju, kad varētu patusēt jau zināmajā Langas krastā ! ;)
Tas viss ir spēkā arī šobrīd, tagad gan vairāk orientētos uz 20.05. Ja ir vēlme, tad vieta ir zināma, vārti plaši atvērti un grils kurās ! Image
Es priecātos satikt Jūs visus un man tas nekādu rūpi nesagādātu !

P.S.
MĀRIS wrote: d.e. piedāvājumu par tikšanos kaut kad maija vidū esmu palaidis garām. :oops:
šito es Tev nemūžam nepiedošu ! :mrgreen: (JOKS ;) )

Ja par vimbām...kolosāls un iespaidīgs skats ! Esmu bijusi un redzējusi tieši svētku laikā, protams tautas daudz, bet zivis jau to nezināja, leca kā trakas ! :D Gadatirgus arī bija interesants, tiku pie foršas māla šašlikbļodas + bija ugunskurā vārīta zivju zupa, makšķernieku sacensības u.t.t. interesanti ! Man ļoti patika un iesaku apskatīt visiem, kas nav redzējuši ! Viens pasākums neizslēdz otru ! ;)
User avatar
Vērotāja
Posts: 47250
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Tieši tā, viens neizslēdz otru :P

Ir priekšlikums, ja nebūs lielāka kompānija, savāksimies mazākā bariņā un laižam uz Kuldīgu, nu ļoti gribas uz turieni ;)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Mīlīši! Runājam savādāk. Pirmām kārtām nejauksim graudus ar pelavām, tfū, netaisīsim tusu "Lido zivis" laikā. Pirmām kārtām jau Vērotāja, Sunshine aprīlī nevar, nevajag bikses vilkt pāri galvai. Vispirms atrunājam datumu, kurš daudzmaz pieņemams visiem. Pēc tam par braukšanu. Ja man ir jāaizbrauc uz Rīgas apkārtni, tad tas nav nekas, salīdzinot ar Rēzekni, Cēsīm. Tāpat atceros Sandra L dzīvo platajā galā, tālu no Rīgas, Viņai atbraukt uz Kuldīgu ir oi, oi ,oi! Tāpēc es visu laiku saku par to zelta visusceļu - Rīgas apkārtni, kas tomēr ir Latvijai kaut kur pa vidu. Te neiet runa par kalniem un muhamediem, te iet runa par mums visiem pieņemamāko, ērtāko risinājumu. Nu kaut kā tā. :roll: :P
Tas nenozīmē, ka es atsakos no saviem vārdiem. Ja kāds grib braukt uz "lidojošajām zivīm" vienalga - pasākuma, vai nepasākuma laikā, vai arī vienkārši apskatīt Kuldīgu - es šeit dzīvoju, un ja vien būs iespējams, labprāt tikšos ar jebkuru no Jums, kurš gribēs apskatīt manu dzimto pilsētu. :P

Ps. Viss. Gaidīšu tos putnu dullos kad viņi izdomās. Ir jau savs šarms tajā bardakā arī. :P
D.e. ! Ar kumpeti pietiks, vai man veselu kasti jāgādā? :oops: :roll: :P
Last edited by MĀRIS on 12 Apr 2017 22:29, edited 1 time in total.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Māri, nekad jau nebūs tā, ka būs ideāli priekš visiem. Mēs esam tieši tik daudz, cik esam, un no dažnedažādām Latvijas vietām. Un reizēm ir tā, ka vienā mirklī pienāk brīdis, kad ir vienam izdevīgāk, bet nākamajā - kādam citam. Protams, es piekrītu Tavam argumentam par vidusceļu! Bet šogad mēs tiekamies arī Engurē, bet pirms Engures es, līdzīgi, kā Vērotāja, labprāt parakstītos gan pie Tevis ciemos, gan skaisto Kuldīgu redzēt, gan zivis.
Es tiešām nezinu, kā labāk un kura vieta labākā :) Un šobrīd arī nemēģinu par varītēm uzstājīgi vilkt visus uz Kuldīgu. Bet tai pašā laikā nedaudz vēlos Mārim oponēt. Jo Māris pats mums ir kā zelta grauds :P
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Diskusijas

Post by Biker »

Labvakar!
Es izlasīju par Kuldīgas: tik skaista ... tālu prom .... :)

Es dzīvoju Ziemeļvācijā
User avatar
Vērotāja
Posts: 47250
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Biker wrote:Labvakar!
Es izlasīju par Kuldīgas: tik skaista ... tālu prom .... :)

Es dzīvoju Ziemeļvācijā
https://www.airbaltic.com/de/flugplan

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Diskusijas

Post by Biker »

Tik ātri! Tikai 2 stundas, Vērotāja. Man nebija domājis par!
Bet tālu prom, nenozīmē, stundas un kilometrus. Diemžēl.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Oho! Te izskanējušas ļoti feinas idejas un vilinoši priekšlikumi!
Kuldīga it īpaši pievilcīga liekas, jo zivju lidošana Ventā nav redzēta. Un Māris ir tik sirsnīgs aicinātājs, un solās pabūt arī par gidu. Un ja vēl labs laiciņš ietrāpās, kas vēl labāks par to! :D
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
mega2
Posts: 56416
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Diskusijas

Post by mega2 »

User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47250
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Steidzīgi!

Ar mani sazinājās raidījums Vides fakti. Viņi vēlas veidot raidījumu par mums, par to, ko mums dod putnu vērošana caur kamerām utt utt.
Plānotais raidījuma ierakstīšanas laiks - otrdiena, 18.aprīlis, apmēram ap 9-10 no rīta. Ieraksta laiks apmēram 1 stunda.
Tikšanās vieta kaut kur Rīgā, bet vēl nav noteikta precīzi.

Esam aicināti mēs kolektīvi. Visi tāpat nevarēs atbraukt, tāpēc labi būtu kādi ja vismaz daži cilvēki varētu atbraukt.
Par sevi -esmu piedalījusies divos tv raidījumos un tāpēc zinu, ka tā ir katastrofa. Uztraucos, nevaru parunāt. Būtu labi, ja varētu piedalīties cilvēki, kas ir spējīgi runāt kameras priekšā.

Lūdzu pieteikties steidzīgi! Man jāzvana raidījuma veidotājiem pēc 2 stundām.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

18.04. Uz Rīgu netieku. Diemžēl. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”