Mainās attēli, kad ieiet fotogalerijā

Locked
OKK
Posts: 2
Joined: 04 Aug 2013 16:49

Mainās attēli, kad ieiet fotogalerijā

Post by OKK »

Mainās attēli, kad ieiet fotogalerijā neielagojies un ielagojies! Piemēram, redzu, kāds parasto vardi ir nofotografējis un saka, ka ir "Nezināms", ielagojos, bet vairs nevaru atrast, jo nav vairs tās bildes :D
NoraR
Posts: 268
Joined: 16 Jan 2012 20:25
Location: Rīga

Re: Mainās attēli, kad ieiet fotogalerijā

Post by NoraR »

Sveiki!

Kad ielogojās vajag paskatīties, vai kreisajā malā, kur interesantākie novērojumi un rakstītas visas sugu grupas, t.i., putni, zīdītāji utt. kā arī nezināms - kāds no šiem nav oranžā krāsā. Ja kāds ir oranžā krāsā, tad tas nozīmē, ka DD rāda tikai šīs grupas novērojumus un pārējos nerāda!
Zinu, ka tas nav nekur paskaidrots, tāpēc esam domājuši šo "fīču" ņemt nost, jo nedomāju, ka kāds to aktīvi izmanto, līdz šim man ir gadījies, ka cilvēkiem tas sagādājis tikai problēmas...

Nora
dziedava
Posts: 49
Joined: 29 Aug 2011 13:57
Contact:

Re: Mainās attēli, kad ieiet fotogalerijā

Post by dziedava »

Ui, to "fīču" gan nevajag ņemt nost, bet gan noteikti paskaidrot!! To es intensīvi izmantoju, jo tie putnu bari, kas dominē, mani neinteresē, un, ja to iespēju atlasīt tikai vēlamo, noņem nost, tad es pie saviem visinteresantākajiem (augi, sēnes, nezināms) vispār klāt nekad netikšu!! Jo urbties galerijās cauri visiem putniem (vai tauriņiem, kā tagad), meklējot jaunākās sēnes vai augus..
NoraR
Posts: 268
Joined: 16 Jan 2012 20:25
Location: Rīga

Re: Mainās attēli, kad ieiet fotogalerijā

Post by NoraR »

OK, ņemsim vērā :)
nekovarnis
Posts: 7
Joined: 13 Feb 2015 09:18

Re: Mainās attēli, kad ieiet fotogalerijā

Post by nekovarnis »

Šī fīča ir baigi labā, bet ņemot vērā pieaugošo apjomu prasās pēc iespējas šos datus sadalīt vēl smalkāk.
Pie novērojumu atlases jau droši vien ir paredzēta šāda iespēja, bet diemžēl izskatās, ka šobrīd tā vēl nestrādā. Piemēram, kad gribu apskatīt koksngraužus, tad spiežu vaboles - koksngrauži - atlasīt un parādās saraksts. Būtu labi ja strādātu poga - skatīt kā galeriju.
Otra lieta ko vajadzētu uzlabot - pirms nesenās novērojumu atlases formas labojuma dati par iepriekš aplūkoto saglabājās. Tagad ne. Ja gribu apskatīt tos pašus koksngraužus pa sugām, tad katru reizi jāmeklē no jauna - vaboles - koksngrauži - pamparam:)
Bet kopumā DD ir super!
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”