Noteikt putnu

Post Reply
aralezi1
Posts: 3
Joined: 29 Feb 2016 18:29

Noteikt putnu

Post by aralezi1 »

Labdien!

Lūdzu palīdzību noteikšanā. Bildēts novembrī:
1.
Image

Image


UPD: Lai nevairot tēmas pievienošu noteikšanai vēl vienu...
2.
Image
User avatar
roosaluristaja
Posts: 1041
Joined: 02 Feb 2010 10:49

Re: Noteikt putnu

Post by roosaluristaja »

aralezi1 wrote:Labdien!

Lūdzu palīdzību noteikšanā. Bildēts novembrī:
1.
Image

Image


UPD: Lai nevairot tēmas pievienošu noteikšanai vēl vienu...
2.
Image
Augšējos attēlos ir lielaisķīris ziemas tērpā. Tur gan tās gaismas ir kriminālas, bet es ceru, ka nekļūdos.

Apakšējā izskatās pēc kaut kāda plēša. Gribētu zināt, kad un kur tas ir uzņemts? Tak ne jau novembrī, es domāju.
aralezi1
Posts: 3
Joined: 29 Feb 2016 18:29

Re: Noteikt putnu

Post by aralezi1 »

roosaluristaja wrote:
Apakšējā izskatās pēc kaut kāda plēša. Gribētu zināt, kad un kur tas ir uzņemts? Tak ne jau novembrī, es domāju.
Paldies!
Uzņemt maijā Pierīgā, es domāju par peļu klijānu, bet mulsina knābis... es biju zem kokiem, kad lidoja garām, ar to bilde kāda ir...
User avatar
roosaluristaja
Posts: 1041
Joined: 02 Feb 2010 10:49

Re: Noteikt putnu

Post by roosaluristaja »

aralezi1 wrote:
roosaluristaja wrote:
Apakšējā izskatās pēc kaut kāda plēša. Gribētu zināt, kad un kur tas ir uzņemts? Tak ne jau novembrī, es domāju.
Paldies!
Uzņemt maijā Pierīgā, es domāju par peļu klijānu, bet mulsina knābis... es biju zem kokiem, kad lidoja garām, ar to bilde kāda ir...

Domāju, ka tas ir ķīķis. Priekš viņa tāds knābis kā reiz ir atbilstošs. Tiesa krāsojums viņam vairāk kā jaunajam putnam, kas maijā vēl nevarētu būt. Varbūt iepriekšējā gada putns, otrajā dzīves gadā.
aralezi1
Posts: 3
Joined: 29 Feb 2016 18:29

Re: Noteikt putnu

Post by aralezi1 »

roosaluristaja wrote:
aralezi1 wrote:
roosaluristaja wrote:
Apakšējā izskatās pēc kaut kāda plēša. Gribētu zināt, kad un kur tas ir uzņemts? Tak ne jau novembrī, es domāju.
Paldies!
Uzņemt maijā Pierīgā, es domāju par peļu klijānu, bet mulsina knābis... es biju zem kokiem, kad lidoja garām, ar to bilde kāda ir...

Domāju, ka tas ir ķīķis. Priekš viņa tāds knābis kā reiz ir atbilstošs. Tiesa krāsojums viņam vairāk kā jaunajam putnam, kas maijā vēl nevarētu būt. Varbūt iepriekšējā gada putns, otrajā dzīves gadā.
Paldies!
Post Reply

Return to “Putni”